reklama

Výstava Můj dům, můj hrad v novém pojetí

Litoměřice - Areál Zahrada Čech - patří mezi česká výstaviště, která si dlouhodobě udržují dobrý zvuk jak mezi obchodními partnery, tak i návštěvníky. V loňském roce navštívilo seriál tradičních výstav a veletrhů přes 150.000 lidí a své zboží a služby představilo více než 1000 firem. Dosažení vysoké návštěvnosti v dalších letech však vyžaduje nejen dodržení slibované nomenklatury v daném oboru, ale především představení nových trendů, a také široké škály služeb.

Výstava Můj dům, můj hrad v novém pojetí

Další z jarních výstav, která se uskuteční přímo v areálu Zahrady Čech, je 17. ročník všeobecné stavební výstavy Můj dům, můj hrad, se kterou souběžně probíhá výstava zaměřená na interiéry a vybavení interiérů - Bydlení 2009. Termín, kdy se výstava koná 30. dubna až 3. května, je ideálním časem právě pro zahájení prací na výstavbě, rekonstrukci či opravách domů a bytů.

„V rámci obou částí výstavy Můj dům, můj hrad se letos snažíme přinést návštěvníkům ucelený pohled na moderní trendy pro stavbu a bydlení, a to vytvořením speciálních sekcí. V části stavební vznikla sekce Eco, jejímž účelem je nabídnout návštěvníkům zajímavý přehled v oblasti úspor energií a alternativních zdrojů. V části bydlení zase vznikne ve spolupráci s vystavovateli a architekty několik vzorových expozic pod mottem „Dětská fantazie“, ve které v rámci tohoto ročníku naleznou návštěvníci inspiraci pro zařízení dětského pokoje. Naší snahou je, aby tato výstava nabídla inspiraci a poučení našim návštěvníkům, mezi které patří z velké části rodiny s dětmi a páry středního věku. Chceme, aby se každý u nás cítil jako doma,“ říká manažer výstavy Martin Tunys.

www.zahrada.cech.cz

Publikováno: 24. 4. 2009, Autor: Zahrada Čech (Tisková zpráva) , Profil autora: Redakce