reklama

Hypoteční banka přichází s Jarní nadílkou

Rádi byste ušetřili při pořizování svého domu či bytu? Využijte nabídky, kterou si pro Vás připravila Hypoteční banka. Od poloviny dubna nabízí hypotéky s akční úrokovou sazbu od 5,09 % p.a.

Hypoteční banka přichází s Jarní nadílkou

Nabídka se vztahuje na hypoteční úvěry do 85 procent zástavní hodnoty nemovitosti s fixací úrokové sazby na 3 roky a déle. Princip spočívá ve snížení sazby o 0,1 % za každý započatý milion korun. Speciální akce s názvem Jarní nadílka je časově omezena od 14. dubna do 12. května 2009.

Touto časově omezenou akcí chce Hypoteční banka klientům nabídnout výhodnější podmínky pro vybrané hypoteční úvěry a krátkodobě podpořit sezónní růst hypoték. Akční úrokové sazby budou poskytovat všechny pobočky i jejich externí spolupracovníci.

Nejvýhodnější sazbu 5,09 % získá každý nový klient, který si zažádá o hypotéku vyšší než tři miliony korun a splní další podmínky pro získání slevy. Akční nabídka se nevztahuje na hypotéky bez doložení příjmů, předhypoteční úvěr, americkou hypotéku, úvěr na družstevní bydlení a hypotéku pro cizince.

Více informací naleznete na www.hypotecnibanka.cz

Publikováno: 25. 4. 2009, Autor: Hypoteční banka (Tisková zpráva) , Profil autora: Redakce