reklama

Fagor představuje své novinky

FAGOR ELEKTRO s.r.o. uspořádal v roce 2009 prezentaci novinek volně stojících spotřebičů, malých elektrospotřebičů a nádobí. V malebném prostředí hotelu Panorama v Blansku se sešlo na 300 hostů, kteří tak měli příležitost zblízka si prohlédnout některé zajímavé novinky.

Fagor představuje své novinky

Z volně stojících spotřebičů nejvíce zaujaly nové chladničky, mezi nimiž vynikl model TRÍO, tj. beznámrazová chladnička s mrazničkou No Frost a středovou zónou s možností volby teploty od -14°C do +14°C.

Novinky Fagor
Novinky Fagor

U myček se největší pozornost soustředila na model ES-30 v energetické třídě A+, se spotřebou pouhých 9 litrů vody a hlučností jen 39 dBA. Milovníky atraktivního designu pak oslovila řada Black Art, tj. chladnička, myčka nádobí a pračka v jednotném provedení v módní černé barvě (tzv. černý nerez).

Novinky Fagor
Novinky Fagor
Novinky Fagor
Novinky Fagor

U malých elektrospotřebičů zaslouženou pozornost vyvolala nerezová varná konvice TK-500, která jako jediná na trhu umožňuje nastavení teploty po 5°C a navíc je vybavena funkcí udržování zvolené teploty po dobu 1 hodiny. Velmi se líbily také nové sady nádobí i speciální samostatné hrnce s průměrem dna 28 cm.

Novinky Fagor
Novinky Fagor

Pro návštěvníky této akce byla připravena i tzv. „technická akademie“, při níž měli možnost seznámit se s nejzajímavějšími komponenty některých výrobků a nahlédnout do technického provedení několika spotřebičů. Zaujala také praktická ukázka pyrolytických trub, jejichž největším evropským výrobcem je právě Skupina Fagor. Návštěvníci mohli ochutnat kávu a pokrmy připravené na kávovaru nebo grilu Fagor a byli podrobně seznámeni s funkcemi tlakových hrnců, kterých nejvíce na světě vyrábí také Skupina Fagor.

Více informací na www.fagor-elektro.cz

Publikováno: 21. 6. 2009, Autor: Fagor (Tisková zpráva) , Profil autora: Redakce