reklama

Vyrob a slep si svého výra

Jsou tu letní prázdniny, s nimi spousta volného času, a tak jsme pro děti připravili ve spolupráci s firmou Z-TRADE, distributorem lepidel značky UHU, velkou prázdninovou kreativní soutěž o 50 balíčků lepidel a pomůcek pro školáky.

Vyrob a slep si svého výra

Ceny, o které soutěžíte

Firma Z-TRADE má připraveno pro 50 výherců, kteří budou vylosováni odbornou porotou, celkem 50 balíčků obsahujících výrobky značky UHU.

Ceny, o které soutěžíte
Ceny, o které soutěžíte

Každý z 50 balíčků bude obsahovat:

 • Univerzální lepidlo UHU alleskleber – lepí rychle, čistě, trvale, možnost korektury spoje. Používá se na porcelán, dřevo, kovy, sklo, keramiku, plexisklo, plsť, kůži, korek, textil, kartón, papír. UHU univerzální lepidlo lepí prostě všechno. (Nevhodné na styropor.)
 • Lepicí tyčinku UHU stic – kancelářské lepidlo v tyčince.
 • Sadu lepidel pro dekorování UHU glitter glue.
 • Lepicí glitry – nanesou se na jakýkoli pevný povrch a po zaschnutí nám zůstanou vytvořené tvary, obrázky a nápisy krásně třpytivé.
 • Praktické nalepovací obrázky a písmenka pro vytváření vlastních kreativních výtvorů, album, přáníček apod.
 • Set barevných papírů s předsekanými tvary, písmeny a obrázky, které po snadném vytržení můžeme nalepit na naše vlastní výtvory a dovést je k dokonalosti.
 • Samolepky UHU – samolepka UHU kancelářského stiku.
 • Talisman UHU – plyšový výr (UHU) – plyšová nalepovací ozdoba – výr – symbol UHU s možností nalepit ho na počítač, skříňku apod. Vysoký asi 3 cm.
Ceny, o které soutěžíte
Ceny, o které soutěžíte
Ceny, o které soutěžíte
Ceny, o které soutěžíte

Termíny soutěže

Start: 29. 6. 2009Uzávěrka: 1. 9. 2009Slosování: 5. 9. 2009Zveřejnění výsledků: 7. 9. 2009Odeslání cen: max. do 30. 9. 2009

Podmínky soutěže

 • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
 • Pracovníci, spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz a firmy Z-TRADE a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
 • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně vyplní soutěžní formulář a připojí fotografii svého výrobku.
 • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
 • Výherci budou vylosováni odbornou porotou firmy Z-TRADE.
 • Po slosování budou výhercům odeslány ceny poštou.
 • Ceny výhercům odesílá firma Z-TRADE.

Informace o partnerovi soutěže

O společnosti

Posláním firmy Z-TRADE s. r. o., Broumov je distribuce a obchod se spotřebním zbožím ve vynikající kvalitě, za odpovídající cenu a s dokonalým servisem pro zákazníky. Firma Z-TRADE se soustředí především na oblast lepidel, tmelů a svíček. V lepidlech již řadu let působíme jako oficiální zástupci několika zahraničních firem. Je to například výhradní zastoupení singapurské firmy ALTECO, distributor nizozemského producenta lepidel BISON a německé firmy UHU. Na český trh dodáváme i novou řadu vlastních lepidel SAMSON. Neméně důležitým prodejním artiklem jsou již řadu let parafínové a ostatní svíčky – s nabídkou produktů od předních evropských výrobců – především německé firmy K.C.B Interlight. Dále spolupracujeme s producenty z Belgie, Holandska, Velké Británie, Polska, Číny a České republiky. V roce 2001 jsme se stali výhradními zástupci americké firmy YANKEE CANDLE pro ČR.Takto bohatý výběr řadí firmu Z-TRADE mezi české obchodníky s nejširší sortimentní nabídkou v těchto oblastech. Třetí oblastí prodeje je tzv. sezónní zboží. Rovněž zde se svou nabídkou vánočních dekorací, aromaterapie, lampových olejů, vonných svíček, svícnů a podobného zboží naše firma vymyká běžnému průměru. Svůj sortiment každoročně doplňujeme o další skupiny žádaných produktů, vhodných pro naše obchodní partnery.

Firma Z-TRADE s.r.o., byla založena v březnu 1992 jako společný projekt bratrů Vladimíra, Zdeňka a Zbyška Zálišových. Jedná se tedy o ryze českou firmu s výraznou orientací na klienta. Rádi Vám zašleme nabídku nebo Vás navštívíme prostřednictvím obchodního zástupce, a to po celém území České republiky. Distribuce je jednou z našich silných stránek a několik desítek našich nákladních aut s výrazným designem jistě neujde Vaší pozornosti. Jsme kdykoli připraveni vyhovět Vašim požadavkům.

Více na www.uhu.cz.

Publikováno: 29. 6. 2009, Autor: Erika (text), Z-TRADE (text a foto) , Profil autora: Redakce