reklama

Cvrnkání kuliček není zábava jen pro malé kluky

Chcete se vrátit do klukovských let a zavzpomínat na doby, kdy jste hráli kuličky? Nebo by vás zajímalo, jak trefí důlek opravdoví mistři, i když podle rodných listů z klukovských let dávno vyrostli? Pak si tuto sobotu 18. 7. 2009 udělejte výlet do Prahy na Petřín. Od 11 hodin se tam pod rozhlednou koná Mistrovství světa ve hraní kuliček. A pokud vás baví víc hrát než se dívat, nepřijdete zkrátka. Na místě budou připraveny důlky pro veřejnost i kuličky k zapůjčení, takže si budete moci tento sport i vyzkoušet.

Cvrnkání kuliček není zábava jen pro malé kluky
Cvrnkání kuliček na Mistrovství světa
Cvrnkání kuliček na Mistrovství světa
Cvrnkání kuliček na Mistrovství světa
Cvrnkání kuliček na Mistrovství světa

Propozice turnaje

Datum: 18. 07. 2009Místo konání: Praha – PetřínPořadatel: Český kuličkový svazKategorie turnaje: Mezinárodní

Právo účasti:Za Českou republiku mohou startovat hráči, kteří splňují alespoň jeden z následujících bodů:- K 11. 7. 2009 jsou do 30. místa (včetně) v národním žebříčku ČR vypočítaném za posledních 12 měsíců.- Byla jim přidělena divoká karta.

Počet zahraničních účastníků není omezen

Časový harmonogram:09:30 - Možnost tréninku10:00 - Zahájení prezentace11:00 - Ukončení prezentace a slavnostní zahájení mistrovství11:10 - Nalosování hráčů do skupin11:20 - Začátek turnaje – hry ve skupinách15:00 - Ukončení skupin a přechod do vyřazovacích bojů (pavouk na 2 porážky)19:00 - Předpokládané vyhlášení výsledků

Dějiště mistrovství je veřejnosti volně přístupné. Pro diváky budou k dispozici veřejné důlky, kde si budou moci hru vyzkoušet.

Kontakt na pořadatele:Mobil: 608 170 926E-mail: info@kulicky.com

Kompletní informace a propozice najdete na www.kulicky.com.

Publikováno: 17. 7. 2009, Autor: PePa a www.kulicky.com (text a foto) , Profil autora: Redakce