reklama

bauMax v Českých Budějovicích

V Českých Budějovicích byla 16. července otevřena v pořadí již 24. velkoplošná prodejna bauMax v České republice. Na ploše 11 000 m2 nabízí zákazníkům přibližně 40 000 produktů, rozdělených do čtyř světů bauMax (zahrada, bydlení, stavba, nářadí). Tato dosud největší prodejna bauMax v České republice byla pečlivě připravována a nahradí původní prostory v těsném sousedství.

bauMax v Českých Budějovicích

Tým České Budějovice

Pod vedením Romana Kratochvíla je prodejně bauMax v Českých Budějovicích k dispozici celkem 75 spolupracovnic a spolupracovníků připravených poskytnout zákazníkům optimální péči. Z celkového počtu 75 pracovních míst jich bylo 30 vytvořeno zcela nově. Kompetentní osobní poradenství a množství doplňkových služeb tak usnadní zákazníkům realizaci veškerých jejich stavebních projektů.

Více než 50 % dodavatelů z regionu

Snahou společnosti bauMax je podporovat podniky v České republice v dobách pro hospodářství obtížných, k jakým patří i současná situace. Více než 50 % dodavatelů pochází z regionu. Tím se zajišťují domácí pracovní místa nejen v obchodě, ale i v průmyslových podnicích. Navíc se dodavatelům nabízí spolupráce, která přesahuje hranice českého trhu. Firma bauMax tak nabízí výrobcům produktů pro kutily typu Do-it-yourself mezinárodní platformu pro expanzi.

Více než 50 % dodavatelů z regionu
Více než 50 % dodavatelů z regionu
Více než 50 % dodavatelů z regionu
Více než 50 % dodavatelů z regionu

bauMax-Humanprogramm

Společnost bauMax se již 25 let angažuje ve prospěch lidí se zdravotním postižením. Také v České republice je takzvaný bauMax-Humanprogramm pevnou součástí podnikové kultury. V současné době spolupracuje všech 24 prodejen s regionálními partnerskými organizacemi na realizaci společných aktivit, jako jsou například prodejní výstavy. Kromě toho je do bauMax týmu ČR úspěšně integrováno již 13 osob se zdravotním postižením.

Servis ve službě obyvatelům

Firma bauMax se vyznačuje tím, že u nabídky zboží a servisních služeb přihlíží v každé zemi k regionálním potřebám zákazníků a jejich specifickým zájmům. To se obzvlášť projevuje při tvorbě cen a výběru sortimentu.

Zvláštní servisní služby

I u servisních služeb měla firma bauMax pro novou prodejnu zvláštní nápad. Těžiště přitom spočívalo v následujících oblastech: zařízení pro míchání barev, přířez dřeva/truhlářství, jakož i rozšíření zapůjčení dodávkových vozů typu transporter a půjčovna nářadí. Od podzimu bude jako novinka mezi vozidly k zapůjčení na přepravu zboží k dispozici i malý nákladní vůz o nosnosti 1,5 tuny. Další službou je zákaznická karta se zárukou vrácení peněz a vyřízení služeb při financování nákupu. Tím je zaručeno, že se opravdovým profesionálům dostane té nejlepší péče.

Zvláštní servisní služby
Zvláštní servisní služby
Zvláštní servisní služby
Zvláštní servisní služby

bauMax v Českých Budějovicích se službou Drive-In

Významným rysem nové prodejny je velký úsek Drive-In o rozloze 3 000 m2. Zákazníci tak mají možnost naložit si stavebniny na vozidlo přímo v prodejně. Pro všechny zákazníky, kteří nakupují velké množství produktů z oblasti stavebnin, je to zřetelným ulehčením při nákupu.

Společnost bauMax a Česká republika

Společnost bauMax ČR, spol. s r.o., je dceřiná společnost rakouské podnikatelské skupiny bauMax AG, Wien-Klosterneuburg. Činnost v Česku zahájila v roce 1992 otevřením první prodejní haly v pražské Holešovické tržnici. Prodejny bauMax nabízejí více než 35 000 druhů výrobků pro zahrádkáře, řemeslníky a kutily, z nichž více než polovina je nakupována v České republice. Důraz je kladen na nabídku vysoké kvality za nízkou cenu a na velký výběr v odděleních zahrady, stavebnin, nářadí a obkladů, široký sortiment nabízí také oddělení elektro, osvětlení, sanity, barev a tapet, koberců, stavebnin a dřeva, potřeb pro domácnost a autopříslušenství.

Česká republika je s 24 prodejnami (včetně nové prodejny v Českých Budějovicích) největším zahraničním trhem skupiny bauMax, v České republice provozuje největší síť hobby marketů. Loni dokázal bauMax navzdory značné konkurenci dále rozšiřovat své vedoucí postavení na trhu a zvýšit svůj obrat o 7,5 % na 265 mil. €. A v roce 2008 byla otevřena nová prodejna v Praze – Letňanech a rozšířeny prodejny v Plzni, Jihlavě, Frýdku-Místku a Ústí nad Labem.

Další informace o produktech získáte na www.bauMax.cz.

Publikováno: 22. 7. 2009, Autor: Tisková zpráva, EK a bauMax (text), Jiří Kadrnka (foto) , Profil autora: Redakce