reklama

Pritt – velký krok – stranou

Každý, kdo někdy musí opravovat texty, jistě uvítá novinku v podobě Pritt Refill Roller PRO s boční aplikací, která poskytuje komfort všem, kdo chtějí texty opravovat tahem zleva doprava. To s doposud vyráběnými rollery nebylo možné.

Pritt – velký krok – stranou

Na korekční rollery, které nám pomáhají při opravách chyb v kanceláři nebo doma, jsme si už zvykli. Dosud ovšem byla aplikace pouze přímá, tj. zatlačili jste shora na korekční roller Pritt a tahem jste opravovali. I když mnohým lidem tento způsob vyhovoval, našli se i tací, kteří si na něj nemohli zvyknout. Bylo to zejména zapříčiněno způsobem naklonění, který je nepřirozený.

Člověk v našich zeměpisných šířkách píšící zleva doprava by uvítal právě jednoduchý tah tímto směrem. Proto korekční roller Pritt Refill Roller PRO umožňuje boční aplikací opravovat snadněji a pohodlněji. Navíc obsahuje 14 m korekční pásky a to už je něco opravených chyb. A kdyby ani to nestačilo, stačí jednoduše vyměnit kazetu. Navíc tato novinka umožňuje použití jak nových kazet, tak i klasických. A proto vyhoví potřebám všech.

Korekční roller Pritt – velký krok – stranou
Korekční roller Pritt – velký krok – stranou

Značka Pritt rovněž pomáhá hendikepovaným sportovcům. Tento rok věnovala téměř 240 000 Kč Sportovnímu klubu Jedličkova ústavu pro podporu jejich sportovních aktivit a akce Prázdniny nanečisto, která se každoročně stává místem setkání hendikepovaných a zdravých dětí i dospělých.

Více informací o korekčním rolleru Pritt získáte na www.pritt.cz.

Publikováno: 25. 7. 2009, Autor: Tisková zpráva, Pritt (text a foto) , Profil autora: Redakce