reklama

Makroflex, lepidlo na polystyrén

Ze všech stran na nás útočí informace a doporučení, jak šetřit energii. Jednou z možností je zateplování obydlí, chalup, zahradních domků, ale třeba i garáže či dílny. Pokud se rozhodnete pro zateplení prostřednictvím polystyrénových desek nebo jiných plošných izolačních materiálů, bude vám dobrým pomocníkem novinka Makroflex – Lepidlo na polystyrén .

Makroflex, lepidlo na polystyrén

Makroflex – Lepidlo na polystyrén má velmi dobré tepelně-izolační schopnosti a lze ho při zateplování použít na všechny nosné, čisté a suché podklady jako jsou omítky, beton, atd. Bude vám také ideálním pomocníkem při lepení stropních kazet či jiných polystyrenových dekoračních prvků a to jak v exteriéru, tak i interiéru.

Makroflex – lepidlo na polystyrén
Makroflex – lepidlo na polystyrén
Makroflex – lepidlo na polystyrén
Makroflex – lepidlo na polystyrén

Použití lepidla je velmi jednoduché: lepenou plochu nejprve zbavte všech nečistot a mastnoty (případně se odstraní starý nátěr či malba). Poté kartuši našroubujte na standardní aplikační pistoli na PU pěny, naneste lepidlo a přitiskněte. V případě, že se vám deska pohne nebo jste se přesně netrefili, nezoufejte! Přilepené desky je možno do 20 min korigovat. Velkým plusem je, že již po dvou hodinách od nalepení je možné desky dále opracovávat a navázat na ně dalšími stavebními či montážními pracemi.

Více o tomto a dalších produktech značky Makroflex naleznete na www.makroflex.cz.

Publikováno: 16. 8. 2009, Autor: Henkel ČR (Tisková zpráva) , Profil autora: Redakce