reklama

Skupina ČEZ a setkání s budoucností

Asi každého kutila láká možnost nahlédnout do blízké i vzdálenější budoucnosti energetiky. A není divu, domácnost ani domácí dílna a její výbava se bez energie neobejdou. Proto byste si ani letos neměli nechat ujít 51. Mezinárodní strojírenský veletrh, který se tentokrát koná ve dnech 14. 9.–18. 9., každý den od 9 do 18 hodin v areálu BVV v Brně. Společnost ČEZ ve svém stánku připravila fanouškům technických energetických inovací překvapení a soutěž o zajímavé ceny.

Skupina ČEZ a setkání s budoucností

Expozice Skupiny ČEZ se nachází na volné ploše „K“ v bezprostřední blízkosti pavilonu „P“. Přijďte se seznámit s novými produkty a službami, které tato společnost nabízí svým zákazníkům. Pokud vás zajímají například úspory, které vaše firma má v energetickém hospodářství, nákup dle cen na energetické burze nebo duální nabídka prodeje komodity plyn/elektřina, tak se vám zde budou odborníci osobně věnovat v mobilní obchodní a informační kanceláři. Všem návštěvníkům zde nabídnou soutěž a možnost domluvit si a realizovat testovací svezení v elektromobilu, který bude k dispozici každý den konání veletrhu.

Představeným a testovaným typem elektromobilu bude vozidlo Fiorino italské firmy Micro-Vett SPA – největšího italského výrobce elektromobilů, který se považuje za jednu z nejúspěšnějších evropských firem v tomto oboru. Elektrické užitkové vozidlo pro dva cestující má nákladový prostor, je vybaveno hydraulickými brzdami se systémy ABS a EBD, bateriemi typu lithium-polymer, které se mohou nabíjet v běžné zásuvce 230 V/16 A.

Soutěž o výjimečný elektrobicykl Gocycle

Dojíždět do práce může být zábavné! S tímto kolem se po příjezdu do kanceláře nemusíte jít sprchovat nebo převlékat. Již není nutné sedět v automobilu zaparkovaném v nekonečných kolonách. Stačí nasednout a svobodně se rozjet. Po frustrujících zkušenostech s běžnými skládačkami se v roce 2002 britský designér Richard Thorpe rozhodl opustit firmu McLaren a věnovat se vývoji stylového a přitom plně funkčního elektrobicyklu. Po pěti letech vývoje uvedl na trh senzační městské kolo, které kombinuje tradiční šlapání s přídavným elektromotorem.

Soutěž o výjimečný elektrobicykl Gocycle
Soutěž o výjimečný elektrobicykl Gocycle

V rámci MSV 2009 vám Skupina ČEZ přináší možnost soutěžit o tento výjimečný skládací bicykl

Více se dozvíte na www.cez.cz.

Publikováno: 11. 9. 2009, Autor: Čez Prodej, s.r.o. (Tisková zpráva) , Profil autora: Redakce