reklama

Hypotéka po webu snižuje úrokové sazby

Chcete si pořídit vlastní bydlení a stále si nejste jisti, zda nastal ten správný čas? Zkuste se inspirovat nabídkou, kterou si pro všechny, kteří chtějí bydlet ve svém, připravila Hypoteční banka. Hypotéka po webu přichází od 9. 9. 2009 s časově omezenou nabídkou financování bydlení se zvýhodněnou úrokovou sazbou od 5,15 %. Nabídka platí do 10. 10. 2009. Hypotéka po webu je jedinou hypotékou v České republice, kterou lze sjednat kompletně prostřednictvím internetu.

Hypotéka po webu snižuje úrokové sazby

Vedle výhodné úrokové sazby, která leží výrazně pod červencovou průměrnou tržní sazbou, získají zájemci o financování bydlení uzavřeného přes internet další finanční i nefinanční výhody. Hypotéka po webu je poskytována bez poplatku za zpracování úvěru a se zvýhodněným poplatkem za odhad ceny nemovitosti. Stejně tak je u hypotéky po webu zvýhodněné čerpání úvěru.

K nefinančním výhodám hypotéky po webu patří především uživatelský komfort, protože zájemce o hypotéku k ní má prostřednictvím internetu přístup z kteréhokoli místa a v čase, který si sám určí. Stejně tak mu odpadá cestování a návštěva poboček banky či brokerů. Ta je nutná pouze při finálním podpisu smlouvy.

V posledním období Hypoteční banka registruje zvýšený zájem o tento způsob sjednání hypotečního úvěru. Je to dáno jak rostoucí oblibou komunikace a obchodování na internetu, tak vlastními výhodnými podmínkami Hypotéky po webu. Dočasným snížením úrokových sazeb chtějí jít tomuto zájmu vstříc a umožnit svým klientům jednoduše financovat jejich bydlení.

Více informací naleznete na www.hypotecnibanka.cz.

Publikováno: 21. 9. 2009, Autor: Hypoteční banka (Tisková zpráva), Pavel Zeman (foto) , Profil autora: Redakce