reklama

Nářadí pod vánoční stromek

Již jsme vás informovali o našem partnerském portálu Toolscomp.cz, který otevřel pro své návštěvníky i e-shop. V jeho nabídce najdete široký sortiment renomovaných značek profesionálního nářadí, jako je např. Bosch, DeWalt, Black&Decker, Milwaukee, Ferm, WORX, Telwin nebo Proma.

Nářadí pod vánoční stromek

Zajímavostí tohoto e-shopu je nabídka reklamních předmětů světových značek. Může to být zajímavý tip na vánoční dárek pro vaše blízké, protože reklamní předměty světových značek nejsou zrovna běžně k dostání. Navíc možnost koupit vašim "kutilům" pod stromeček v různých hodnotách dárkový poukaz vám může ušetřit mnohdy dlouhé a náročné přemýšlení, co pořídit do dílny a čím se trefit do černého.

Další zajímavostí je Bonus program, v jehož nabídce najdete výrobky, které můžete pořídit za body získané při každém nákupu na tomto e-shopu - za každých 50 Kč bez DPH vašeho nákupu získáte na své konto registrovaného zákazníka jeden bod.

Samozřejmě ani tomuto e-shopu nechybí to zákaznicky nejzajímavější, a to jsou akce. V akční kategorii najdete širokou nabídku produktů za příznivé ceny. Za zmínku jistě stojí nabíjecí zdroje značky Telwin Leader 220 nebo Leader 400 se slevou 17%. Před nadcházející zimou může tento nákup potěšit nejednoho motoristu a ušetřit ho starostí na horách, na chalupě nebo doma.

Výrazná sleva na nářadí WORX až 50% je jedinečnou možností, jak získat kvalitní nářadí za výjimečnou cenu, navíc s pětiletou zárukou. Kompletní akční nabídku najdete zde. V akčním sortimentu jsou dále výrobky Black&Decker s hodnotnými bonusy, nebo velké stroje značky Proma .

Více na www.toolscomp.cz

Publikováno: 10. 12. 2009, Autor: Toolscomp (text) Bosch (foto) , Profil autora: Redakce