reklama

Nová zbraň proti krizi: moderní webové stránky

Nové webové stránky www.tondach.cz spustil největší výrobce pálených tašek Tondach Česká republika, s.r.o. dne 12. ledna. Vývoj trval ve spolupráci s internetovou agenturou Animatec více než půl roku. Zákazníkům mají stránky usnadnit orientaci na webu a umožnit zavedení moderních multimediálních prvků, jako jsou youtube videa nebo rychlejší prohlížení referenčních objektů.

Nová zbraň proti krizi: moderní webové stránky

Důležitý je první dojem

Své nové webové stránky spustil Tondach hlavně proto, že internet považuje za jeden z nejdůležitějších komunikačních kanálů, jehož význam se do budoucna bude ještě zvyšovat: „Předchozí verze stránek fungovala od roku 2005 a navštívilo je měsíčně přes 30 000 unikátních uživatelů, kteří si v průměru prohlédli na čtvrt milionu stránek. To všechno jsou pro nás potenciální zákazníci, kterým chceme od počátku do konce nabídnout ty nejkvalitnější služby,“ vysvětluje protikrizovou strategii obchodní ředitel společnosti Tondach Česká republika, s.r.o. Kamil Jeřábek.

Důležitý je první dojem
Důležitý je první dojem

Vyšší uživatelský komfort stránek

Novinkou je především webové prostředí s vyšším rozlišením, uzpůsobené potřebám dnešních uživatelů. Dostane se jim zobrazení většího množství informací a usnadnění se orientace. Nejnavštěvovanější sekce na stránkách věnující se střešním krytinám doznala velkých změn. Veškeré informace o konkrétní střešní tašce jsou nyní k nalezení na jedné stránce včetně detailů střešní krytiny a fotografií referenčních objektů. Dříve bylo nutné několikrát překlikávat, což celý proces prohlížení zbytečně zpomalovalo.

Technické centrum pro odborníky

Úplnou novinkou je technické centrum zaměřené na odbornou veřejnost. Tedy architekty, projektanty a stavitele. Cílem je usnadnit navrhování a realizaci střešních plášťů. Centrum obsahuje zásady navrhování šikmých střech, online videa s pracovními postupy, CAD detaily apod.

3D Virtuální dům plný překvapení

Přepracování doznala i velmi oblíbená 3D aplikace Virtuální dům. Zde si zákazník může navolit typ krytiny podle svých preferencí, barvy fasády nebo svodů. Nový dům umožňuje více pohledů, detailní přiblížení krytiny nebo prezentaci keramických doplňků a tuningu. Tímto termínem označuje Tondach například protisněhová opatření na střeše, větrací, pochůzné a další systémy.

V poradně odpoví odborník

Další novinkou je sekce Poradna, která zákazníkovi usnadňuje rozhodování o volbě střešní krytiny. Návštěvník rychleji získá odpovědi na otázky ohledně rekonstrukce nebo nové střechy. V případě, že si zákazník neví stále rady, zašle svůj dotaz technikovi, který na něj v nejkratším možném čase odpoví.

Více se dozvíte na www.tondach.cz

Publikováno: 16. 1. 2010, Autor: Tondach (tisková zpráva), Profil autora: Redakce