reklama

BS Klatovy Vás zvou na veletrh Nový byt a dům

Betonové stavby - GROUP s.r.o. si vás dovolují pozvat na 16. mezinárodní veletrh staveb, renovace a zateplení. Veletrh v PVA Praha - Letňany se uskuteční v termínu od 25. - 28. 2. 2010 . Najdete je v hale 1, stánek B6.

BS Klatovy Vás zvou na veletrh Nový byt a dům

Veletrh Nový byt a dům probíhal v minulých letech v Ostravě, kde se setkal s kladnou odezvou. V roce 2005 byl uveden do Prahy, kde úspěšně pokračuje v tradici. Mezinárodní veletrh Nový byt a dům je zaměřen především na koncového zákazníka a nabídne i letos novinky a zajímavosti v oblasti stavby, renovace a rekonstrukce. Jednotlivé trendy lze najít např. v oborech oken, dveří, podlah, stavebních prvků a dalších stavebních materiálů. Své zastoupení zde budou mít i realitní a developerské služby. Pro všechny, kteří se právě chystají stavět, rekonstruovat či koupit nový byt nabízí veletrh Nový byt a dům širokou škálu zajímavých výrobků od předních českých firem. Součástí letošního ročníku bude i bohatý doprovodný program.

BS Klatovy Vás zvou na veletrh Nový byt a dům
BS Klatovy Vás zvou na veletrh Nový byt a dům
BS Klatovy Vás zvou na veletrh Nový byt a dům
BS Klatovy Vás zvou na veletrh Nový byt a dům

Firma BETONOVÉ STAVBY KLATOVY s.r.o. vznikla v roce 1993 pro výrobu drobného betonářského zboží (zdících tepelně-izolačních tvárnic systému IZO PLUS, nosných tvárnic, příčkovek a bednících dílců, stropních konstrukcí BS PLUS a BS PLUS MAX, (od roku 2003 inovovaných v systémy BSK – PLUS, BSK – STANDARD a BSK – MAX), betonových lehčených komínů BLK, okrasných prvků zahradní architektury a betonových směsí. V roce 1997 se transformovala na firmu BETONOVÉ STAVBY - GROUP s.r.o. Klatovy s rozšířeným spektrem činnosti - kromě výroby se též orientují na subdodávky částí staveb až po kompletní dodávku formou generální dodávky. Tato stavební činnost je však orientována převážně v regionu západních Čech, popř. regionu Prahy a okolí.

Společnost působí v rámci výroby a dodávek betonářského zboží jako významný producent po celém území České republiky. V nabídce firmy jsou i projektové práce a vlastní nabídka typových projektových dokumentací.

Pozor, nepřehlédněte právě probíhající akci, která potrvá až do 30.6.2010.

Publikováno: 22. 2. 2010, Autor: Dagmar (text a foto) , Profil autora: Redakce