reklama

Tvárnice H+H Greenblock novinkou pro IBF 2010

H+H Greenblock od společnosti H+H Česká republika - výrobce uceleného porobetonového programu pro hrubou stavbu - je novinkou pro ročník 2010 IBF Stavebních veletrhů Brno.

Tvárnice H+H Greenblock novinkou pro IBF 2010

Tvárnice s obchodním názvem Přesná tvárnice H+H Greenblock je určena pro zdivo s vysokou hodnotou tepelného odporu. Při použití těchto stavebních prvků není nutné dodatečné zateplení. Jedná se tedy o zdící materiál splňující nejvyšší nároky energeticky úsporných staveb.

Nový Greenblock se bude vyrábět ve dvou provedeních, přesná tvárnice P2 350 PDK 600/375/250 a přesná hladká tvárnice 300/500/250, obě s hodnotou lambda 0,09. Tyto parametry umožňují realizaci nízkoenergetických a pasivních staveb. V prodejním sortimentu H+H Česká republika budou od poloviny dubna letošního roku. Produkty rozšiřují výrobkovou řadu Exclusive z bílého porobetonu. Práce s H+H Greenblock je technicky nenáročná, materiál je určen k přesnému zdění na tenké maltové lože. Díky úchopové kapse u provedení PDK (pero, drážka, kapsa) je s výrobkem jednoduchá manipulace.

H+H Greenblock se pro celou Českou republiku, Slovensko, Rakousko a také část německého trhu vyrábí v českém závodě v Mostě Kopistech.

Novinkou pro IBF v sortimentní řadě Classic vyráběné z šedého porobetonu je přesná tvárnice P2 400 PDK. S hodnotou lambda 0,095 je výrobek vhodný k nízkoenergetické a pasivní výstavbě.

Kromě novinek představí H+H Česká republika v Brně plnohodnotný stavební program pro hrubou stavbu z porobetonu. Rozšíření obou sortimentních řad posiluje pozici H+H Česká republika jako jediného dodavatele jak bílého, tak šedého porobetonu v ČR.

Tvárnice H+H Greenblock novinkou pro veletrh IBF 2010
Tvárnice H+H Greenblock novinkou pro veletrh IBF 2010

Společnost H+H Česká republika s.r.o. je výrobcem porobetonových stavebních systémů. Je součástí nadnárodní skupiny H+H International se sídlem v Dánsku, která má zastoupení ve více než 15 zemích Evropy. Firma začala působit v ČR v roce 2006, kdy převzala jednoho z tradičních českých výrobců porobetonu.

Publikováno: 16. 3. 2010, Autor: H+H ČR s r.o. (text+foto) , Profil autora: Redakce