reklama

Ploty Pilecký vás zvou na veletrh

Firma PILECKÝ s. r. o., si vás dovoluje pozvat na již 31. mezinárodní stavební veletrh CONECO/RACIOENERGIA. Koná se ve dnech 23. - 27. března 2010 ve výstavním areálu INCHEBA EXPO Bratislava. Prezentaci můžete navštívit v hale E, stánek 112.

Ploty Pilecký vás zvou na veletrh

Za desítky let úspěšné existence se veletrh CONECO vypracoval na vysokou odbornou úroveň, o čem svědčí i množství kvalitních a zajímavých vystavovatelů. Vysoká návštěvnost i zájem médií jsou důvodem, proč byste ani vy neměli chybět. Přijeďte se podívat na veletrh a navštivte naší expozici - v Bratislavě se na vás těší firma PILECKÝ s. r. o.

Firma Ploty Pilecký Vás zvou na veletrh CONECO
Firma Ploty Pilecký Vás zvou na veletrh CONECO
Firma Ploty Pilecký Vás zvou na veletrh CONECO
Firma Ploty Pilecký Vás zvou na veletrh CONECO

Vznik firmy PILECKÝ - výroba, prodej a montáž plotů - nese vročení 1994. Velmi rychle se činnost společnosti specializovala v oblasti plotových systémů, především v drátěném programu. Během let se dokázala prosadit, a to bez zahraničního kapitálu, a v současné době je v České republice leadrem ve svém oboru.

Nosným programem je drátěné oplocení povrchově upravené zinkem nebo moderním bezúdržbovým způsobem s úpravou PVC. Naše plotové systémy mají široký záběr použití od zahradních plotů až po oplocení budov a areálů strategického významu. Šíři sortimentu doplňují chovatelská a lesnická pletiva, moduly pro sportoviště, vrata, brány a další příslušenství.

Důležitým bodem pro dobře fungující spolupráci se zákazníkem je bezchybná a rychlá dodávka zboží. Logistika a její praktická realizace je chloubou firmy, takže drtivá většina objednávek je vykryta do 48 hodin od přijetí. Nabídkou oslovujeme konečného zákazníka, velkoobchody, lokální prodejce, ale také všechny řetězce velkoplošných prodejen se zahradními centry v celé České republice. Samozřejmostí je bezplatné zpracování požadavků zákazníků včetně kalkulace, na zakázku lze vypracovat celou projektovou dokumentaci. Všechny nabízené systémy oplocení umíme dodat s montáží na klíč. O kvalitě nabízených služeb svědčí nejen značka BEKAERT, kterou exkluzivně zastupujeme na českém trhu, ale i desítky spolehlivě fungujících instalací.

Více se dozvíte na www.pilecky.cz

Publikováno: 19. 3. 2010, Autor: Pilecký s.r.o. (text a foto) , Profil autora: Redakce