reklama

Za podporu dětských domovů nabízí Tondach slevu

Milí kutilové, největší výrobce pravých pálených střešních tašek Tondach Česká republika s.r.o. podporuje děti z pěti dětských domovů. Na webových stránkách Tondach probíhá až do 30. dubna aukce-sovicky. Zákazníci zde mají možnost vydražit 50 soviček a získat slevu ve výši 10-30 % na pálené tašky. Výtěžek z celé akce poputuje do dětských domovů, ve kterých byly sovičky vytvořeny, proto neváhejte a podpořte je také.

Za podporu dětských domovů nabízí Tondach slevu

Předmět dražby

Do pěti dětských domovů putovaly před Vánocemi malé keramické sovičky v režné (cihlové) úpravě. Podobné sovičky, ale již naglazované a v „dospělé podobě“, jsou součástí nabídky společnosti Tondach jako keramické střešní doplňky. Děti sovičky ve volném čase podle své fantazie za pomocí různých výtvarných technik nabarvily. Nejčastěji zvolily pomalování glazurou či engobou a následné vypalování v keramické peci. Z každého dětského domova bylo nakonec vybráno 10 soviček, které jsou nyní nabízeny v aukci na stránkách společnosti Tondach.

Až 30 % na novou střechu

Zapojením se do dražby má kdokoliv možnost nejen podpořit dobrou věc (konkrétně dětské domovy Boršov nad Vltavou, Lipová u Šluknova, Praha - Dolní Počernice, Ústí nad Labem – Střekov a Přerov), ale také získat 10% až 30% slevu na novou střechu. Výše slevy přitom závisí na konečné částce v aukci. „Za jednu vydraženou sovičku dáváme našim zákazníkům možnost získat nejen dobrý pocit z pomoci potřebným, ale také podstatně ušetřit při nákupu nové střechy. Vynaložené prostředky se tak zákazníkům vrátí okamžitě a několikanásobně,“ vysvětluje výhody dobročinné akce Jana Klasová, marketingová vedoucí Tondach.

  • Sovička vydražená v částce do 1.000 Kč =sleva 10% na základní střešní krytinu
  • Sovička vydražená v částce od 1.000 do 5.000 Kč = sleva 20% na základní střešní krytinu
  • Sovička vydražená v částce nad 5.000 Kč = sleva 30% na základní střešní krytinu
Až 30 % na novou střechu
Až 30 % na novou střechu
Až 30 % na novou střechu
Až 30 % na novou střechu

Sovičky pro dětské domovy

Celý výtěžek z dražby bude předán vždy konkrétnímu dětskému domovu, ze kterého daná sovička pochází. „Každému z domovů poskytneme navíc poukaz, který bude v hodnotě 33 000 Kč na nákup nové či renovaci původní střechy. S poukazy mohou v dětských domovech naložit podle svého, například jej taktéž vydražit a nabídnout stavebním firmám z okolí. Výši 33 000 Kč jsme zvolili kvůli délce naší záruky all inclusive na 33 let,“ doplňuje Jana Klasová.

Keramická sovička jako prostor pro dětskou seberealizaci nebyla vybrána náhodou. Tondach chov sovy pálené v pěti zoologických zahradách v Česku dlouhodobě podporuje, proto právě z jejich okolí byly vybrány dětské domovy do této akce. Ve spádových ZOO budou také na jaře za účasti všech dětí z dětských domovů předány výtěžky aukcí. Prohlídkou zahrady bude celá akce zakončena.

Více informací naleznete na www.tondach.cz

Publikováno: 21. 3. 2010, Autor: Tondach (tisková zpráva), Profil autora: Redakce