reklama

Kronospan přináší 12 nových dekorů

Příznivce kvalitního moderního bydlení určitě potěší novinka v sortimentu společnosti Kronospan. Kolekce laminovaných dřevotřískových desek ART ECO rozšířila spektrum svých dezénů o dvanáct nových vzorů a nyní tak nabízí celkem již 28 dekorů. Na jejich výběru se podíleli přední architekti i designéři, takže kolekce poskytne vynikající základ pro vznik moderních a trendy interiérů. Kromě toho, jak už název ART ECO napovídá, symbolizuje celá kolekce i zdravý životní styl, neboť všechny dekory jsou lisovány výhradně na dřevotřískových deskách se sníženým obsahem formaldehydu. Tyto desky zákazníci poznají podle označení E-LE.

Kronospan přináší 12 nových dekorů

Dvanáctkrát naprosto nově

Dezénové novinky zákazníci naleznou ve všech základních skupinách dekorů ART ECO. Potěšením je přitom skutečnost, že barevná škála se díky tomu rozšířila o světlé i tmavé dřeviny a obohatila se o naprosto nové vzory. V oblíbené skupině Dřevodekorů jsou nově k dispozici Dub Nagano, Borovice Figureas, Trnka Rosales, Jabloň Plateau a Ořech Ribera. Dekory ve skupině Fantazie rozšířily tmavé a světlé variace dezénů Twist, Imeneo a Orfeo. Příznivce klasiky, která je neustále trendy, potěší lamino v provedení Bílá Briliant, které rozšiřuje skupinu Unidekorů. Díky tomuto rozšíření sortimentu v kolekci ART ECO čítá nyní celý soubor lamin společnosti Kronospan již celkem 99 dekorů. Všechny výrobky by přitom měly splňovat požadavky i velmi náročných zákazníků a poskytovat originalitu a vysokou kvalitu.

Dvanáctkrát naprosto nově
Dvanáctkrát naprosto nově

Široké uplatnění pro lamino

Laminované dřevotřískové desky se uplatní v mnoha odvětvích nábytkářského průmyslu. Tyto velkoplošné desky s nalisovaným dekorativním papírem se hodí jako základ pro kuchyňský a koupelnový nábytek, skříně i obývací stěny. Využití naleznou i v oblasti hotelového, školního a kancelářského nábytku či nemocničního vybavení. Jejich plusem je široká nabídka dekorů, vysoká trvanlivost materiálu, jednoduchá a rychlá údržba. Uživatelé oceňují také výběr struktur desek, a to od hladké, přes pór rustikal, jasan pór, perličku, kancelářskou strukturu, supernatural, supermat až po rustikal finish.

Více informací naleznete na www.kronospan.cz

Publikováno: 28. 3. 2010, Autor: Kronospan (tisková zpráva) , Profil autora: Redakce