reklama

Plachty zakryjí opravovanou střechu, nařezané dřevo, hodí se i při kempování

Potřebujete-li zakrýt právě nařezané dřevo nebo shrabané seno proti nepříznivým podmínkám, oceníte kvalitní plachtu. Ochranné plachty mají i celou řadu dalšího využití: Ty s většími rozměry mohou dočasně zakrýt střechu domu, zahradního domku nebo kůlny. Nové ochranné plachty Sepa Profiplachta s výztužnou mřížkou vynikají vysokou odolností a dlouhou životností. Dostupné jsou v pěti rozměrech, až do 6 x 12 m. V nabídce jsou ale i větší plachty, určené hlavně tesařům a pokrývačům.

Ochranná plachta má nejrůznější využití (Zdroj: HPI-CZ)

Jak lze ochrannou plachtu využít

Ochranné plachty Sepa Profiplachta mají nesčetně využití na zahradě, dvorku, na chatě i chalupě. Hodí se při zakrývání bazénu, zahradního nábytku, auta nebo třeba pískoviště, kde si děti právě nehrají. Zakryjí složený stavební materiál, pomocí nich lze vytvořit i lehké přístřešky při obnažených krovech domu či kůlny. V létě najdou využití při kempování. Stačí oky protáhnout provaz a plachtu vypnout nebo využít jako podložku.

Sepa Profiplachta dřevo
Plachta ochrání proti dešti, sněhu, větru i slunci například naštípané dřevo (Zdroj: HPI-CZ)

Ochranné plachty Sepa Profiplachta od HPI-CZ chrání proti dešti, sněhu, větru i slunci. Jejich životnost je přitom mimořádná díky vysoké odolnosti v tahu, UV stabilitě, odolnosti vůči vysokým i nízkým teplotám (-40 °C až do +75 °C). V nabídce je Sepa Profiplachta v pěti velikostech, od 4 x 5 m až do 6 x 12 m, vždy v zeleném barevném provedení s oky pro snadné uchycení. Plachta je lehká a snadná. 

Ochranné profiplachty Sepa mají mimořádnou životnost, jsou lehké a skladné (Zdroj: HPI-CZ)

Sepa Profiplachta XL, je ochranná střešní plachta s výztužnou mřížkou, vysoce odolná proti protržení a UV záření. Plachta je opatřena zesílenými oky pro pevné uchycení a speciálním popruhem pro zavěšení na jeřáb, což umožňuje snadnou a rychlou instalaci v případě nepříznivého počasí nebo nutnosti přerušit pokrývačské práce na delší dobu. Plachty XL jsou svou plochou až 256 m2 určeny hlavně profesionálům, například tesařům a pokrývačům. Sepa Profiplachty lze používat opakovaně a dlouhodobě. 

Sepa Profiplachta XL (3)
Plachtu lze snadno a rychle instalovat (Zdroj: HPI-CZ)

Aktuální katalog HPI-CZ je ke stažení zde. Výrobky z katalogu lze objednat u obchodních partnerů HPI-CZ, případně na webu www.hpi.cz.

Publikováno: 8. 4. 2020, Autor: HPI-CZ (text a foto)