reklama

Devět nových dekorů pracovních desek Kronospan oživí kuchyni

Hospodyňky těšte se! Novinky v sortimentu Kronospan potěší jak milovníky vaření, tak ctitele dobrého designu. Škála pracovních desek této značky se totiž rozrostla o devět nových dezénů. Díky tomu si zájemci mohou vybrat z kolekce pracovních desek zahrnující již celkem šedesát dekorů, a to od klasických až po extravagantní. Všechny dezény lze přitom doplnit i zástěnami ve stejném designu a celkově tak vše v kuchyni sladit.

Devět nových dekorů pracovních desek Kronospan oživí kuchyni

Pracovní desky Kronospan jsou z kvalitních dřevotřískových desek s povrchem upraveným vysoce odolným HPL laminátem s barevnou stálostí a vysokou odolností proti oděru i nárazům. Díky jednoduchému čištění a snadné údržbě jsou vhodné pro použití jako kuchyňské desky, pulty nebo stolové desky. K dispozici jsou dekory dokonale imitující dřeviny, kameninu nebo dekory abstraktních tvarů.

Devět nových dekorů pracovních desek Kronospan oživí kuchyni
Devět nových dekorů pracovních desek Kronospan oživí kuchyni

Matné i lesklé dekory

Z devíti nových dezénů jich osm patří do kategorie matných pracovních desek. Zákazníkům tu jsou nově k dispozici dekory Tessera, Mramor de Mazi, Discovery, Petra Piasentina, Popínavá květina, Metalický kámen, Marquina bílá a Alhambra Ligot. Dekor Lucido patří do sortimentu lesklých pracovních desek. Tyto novinky přitom rozšiřují především kategorie abstraktních dekorů a dezénů imitujících kameninu.

Dvě šíře i zástěny

V případě pracovních desek tlouštěk 28 mm jsou dezénové novinky k dispozici v šíři desky 600 mm. Pro pracovní desky o tloušťce 38 mm jsou k dispozici v šíři 600 nebo 900 mm. Ke všem novým odstínům pracovních desek lze pořídit ve stejném designu také zástěnu. I v tomto případě jsou nosným materiálem dřevotřískové desky, na jejichž přední straně je nalisován laminát v dekoru a struktuře totožné s pracovní deskou, zatímco zadní strana je uzavřena protitahovou fólií.

Dvě šíře i zástěny
Dvě šíře i zástěny
Dvě šíře i zástěny
Dvě šíře i zástěny

Černá, bílá i šedá

Nové dezény splňují i ty nejvyšší požadavky na design. Z velké části jsou postaveny na odstínech bílé, šedé a černé. To umožňuje realizaci v současnosti velmi žádaných bílých či černých kuchyní v provedení s kontrastující černou či bílou pracovní deskou. Tyto kuchyně nejenže poskytují dojem většího prostoru, než ve skutečnosti dávají, ale spolu s tím také umožňují vyniknout osobitému designu spotřebičů.

Více informací naleznete na www.kronospan.cz

Publikováno: 8. 5. 2010, Autor: Kronospan (tisková zpráva) , Profil autora: Redakce