reklama

Jarní nabídka Hypoteční banky

Vadí vám, když banky avizují určitou výhodnou úrokovou sazbu, ale posléze vyjde najevo, že vás se vlastně vůbec netýká? Tedy že musíte splnit řadu záhadných podmínek, o kterých předtím nikdo nemluvil? Při úvahách o hypotéce si ale můžete snadno spočítat, na jaký úrok dosáhnete. A navíc s každým dalším milionem, který investujete do svého nového domu nebo bytu, dokonce můžete ušetřit.

Jarní nabídka Hypoteční banky

Hypoteční banka přichází s novou Jarní nabídkou, díky které získají klienti za každý započatý milion z požadovaného úvěru slevu z úrokové sazby ve výši 0,1 %. Celková sleva může činit až 0,4 %. V případě třímilionové půjčky do 70 % hodnoty nemovitosti a s využitím dalších standardních slev získají naši klienti úrok 4,69 %.

Slevu „za započatý milion“ lze kombinovat právě i se slevou za sjednání dvou pojištění ze tří možných nebo za posílání výplaty na běžný účet u ČSOB nebo Poštovní spořitelny. Hypoteční banka tak nabízí svým klientům nejen způsob, jak ušetřit, ale zároveň přináší jasnou a přehlednou politiku stanovování úrokových sazeb (od kterých se odvíjí výše splátky). Každý žadatel si může podle výše úvěru a ceny pořizované nemovitosti lehce spočítat, jakou úrokovou sazbu získá. Případně může vsadit na moderní techniku a zjistit si úrok i výši splátky prostřednictvím internetové kalkulačky. Ale pozor - Jarní nabídka má pouze omezenou platnost.

Více se dozvíte na www.hypotecnibanka.cz

Publikováno: 19. 5. 2010, Autor: Hypoteční banka (tisková zpráva) , Profil autora: Redakce