reklama

Český kutil v novém

Svět je nějaký bláznivý a stále se točí, možná o něco rychleji. Změna i pohyb jsou znát všude, mění se i vzhled Českého kutila. Už se nám trochu okoukal a my neumíme moc dlouho posedět na místě a tak vymýšlíme a předěláváme a doufáme, že k lepšímu.

Český kutil v novém

My jsme v redakci změnu plánovali už dlouho dopředu a vymýšleli nové rubriky a funkce a především zjednodušovali. Ať se u nás najde vše snadno a rychle a nikdo moc zbytečně nebloudí. Proč si svět a třeba i náš portál dělat složitý a nepřehledný.

Konzultovali jsme naše představy s několika odborníky. Radili nám, že bychom měli být moderní a kreativní a vše by se u nás mělo točit, blikat a skákat, být ostré a agresivní, tak jak to žádají trendy. Nemáme trendy moc rádi, a proto jsme, jak jsme zvyklí, poslechli sami sebe. Rádi bychom se ve svém webu totiž sami vyznali a umožnili to i našim čtenářům. Doufáme, že se to alespoň trochu povedlo a kreativní a trendy budeme třeba příště.

V novém vzhledu jsme si udělali místo na několik zajímavých rubrik, které nám doteď chyběly. Postupně je budeme do konce roku spouštět a věříme, že spolu s vámi jim vdechneme nový život.

Po dobu „usazování systému“ vás prosíme ještě nějaký čas o shovívavost do doby, než se vychytají různé nešvary a šotci. Internet a věci související jsou někdy jako živý organismus a občas si dělají, co je zrovna napadne Děkujeme kolegům, kteří se spolu s námi na změnách podíleli a pracují s námi i na ostatních nových rubrikách.

Rádi bychom vám popřáli hezké léto a ať se vám u nás líbí i nadále.

Za celý tým Českého kutila Standa Knotek a Pavel Zeman.

Publikováno: 31. 5. 2010, Autor: PePa (text a foto) , Profil autora: Redakce