reklama

Dekorujte svůj domov samolepkami Hornschuch

Stěny vymalované v pastelových barvách dotvořené pomocí tzv. válečků nepatří mezi nejmodernější způsoby dekorování interiérů. Mezi trendy patří aplikace ze samolepicích dekorací, které změní interiér k nepoznání a napomohou tomu, že se v obývacím pokoji nebo třeba dětském pokojíčku budete cítit skutečně dobře. V naší nové soutěži připravené ve spolupráci s firmou Hornschuch máte možnost takové dekorace vyhrát.

Dekorujte svůj domov samolepkami Hornschuch

V této soutěži bude vaším úkolem odpovědět správně na tři soutěžní otázky. Pět vylosovaných výherců obdrží samolepicí dekorace podle vlastního výběru.

Při vyplňování soutěžního formuláře připojte také své jméno, příjmení, ulici s popisným číslem, obec, PSČ, e-mailovou adresu, popř. telefonní číslo.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách.

Správné odpovědi na níže uvedené soutěžní otázky naleznete na webových stránkách www.hornschuch.cz.

Ceny, o které soutěžíte

Pět vylosovaných výherců obdrží od společnosti Hornschuch samolepicí dekorace dle vlastního výběru v hodnotě do 500,- Kč.

Termíny soutěže

Start: 5. 6. 2010Uzávěrka: 6. 7. 2010Slosování výherců:. 8. 7. 2010Zveřejnění výherců: 14. 7. 2010Odeslání cen: max. do 31. 8. 2010

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci, spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz a firmy Hornschuch a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Výherce bude vylosován odbornou porotou firmy Hornschuch.
  • Po slosování bude cena výherci odeslána poštou.
  • Cenu odesílá firma Hornschuch.

Informace o partnerovi soutěže

Firma HORNSCHUCH CS, spol. s r.o. (HCS) byla založena v roce 1992 jako dceřinná společnost německé firmy Konrad Hornschuch AG se sídlem ve Weissbachu a začala na českém trhu působit jako velkoobchod se samolepicími fóliemi d-c-fix, ubrusovinou či prostíráním. Výrobky mateřské firmy postupně rozšířily samolepicí podlahové krytiny, samolepicí bordury, koupelnová metráž, obklady stěn a protiskluzové podložky, nově také samolepicí dekorativní obrázky a doplňky.

K výrobkům od mateřské firmy se postupně přiřazovaly další skupiny výrobků – papírové tapety společnosti RASCH, lepidla či tmely firmy PUFAS, fototapety a plakáty WIZZARD, dekorační dětské výrobky belgické firmy DECOFUN, a také raufaser tapety či sklovláknité tapety VITRULAN.

Kromě tohoto zboží dováženého z Evropy, zařadila HCS do prodávaného sortimentu i výrobky z vlastního dovozu (korkové podložky, pěnové figurky) a v roce 2005 ještě kolekci dekorativních nálepek s motivy českých večerníčků a vlastních dětských motivů, vyráběných v ČR exkluzivně pro HORNSCHUCH CS, spol. s r.o..

Publikováno: 5. 6. 2010, Autor: Erika (text), Hornschuch (text a foto) , Profil autora: Redakce