reklama

Lepení stiskem tlačítka

Pokud pracujete na grafice či prezentacích v kanceláři nebo tvůrčím způsobem vylepšujete vlastní byt, často k sobě potřebujete lepit větší plochy a různé materiály s různou zátěží. Použité lepidlo pak musí být aplikováno rychle a přesně a nesmí způsobovat žádné deformace materiálů. Skvělými pomocníky jsou sprejová lepidla od firmy tesa tape.

Lepení stiskem tlačítka

Sortiment sprejových tesa lepidel zahrnuje tři lepidla a jeden odstraňovač, které usnadní lepení velkých ploch. Práce je s nimi rychlá a čistá. Nový sortiment je použitelný na širokou škálu různých materiálů jako jsou papír, lepenka, dřevo či pěnová guma na kov. Šikovný odstraňovač lepidla usnadňuje opravit drobné chyby při aplikaci.

Různé vlastnosti trojice sprejových lepidel umožňují praktické efektivní lepení téměř jakéhokoliv materiálu a druhu požadované adheze. Tesa lepidlo ve spreji trvale zajišťuje stálý spoj lehkých materiálů, zejména papíru, textilu a polystyrenu. Použitím rozprašovače jednoduše získáte dobrou přilnavost na hladké nebo lehce nerovné povrchy.

Lepení stiskem tlačítka
Lepení stiskem tlačítka
Lepení stiskem tlačítka
Lepení stiskem tlačítka

Minořádně pevný spoj hrubých a porézních materiálů, jako jsou například pěna a tkaniny, nabízí tesa Lepidlo ve spreji Extra pevné. Teplotě odolné lepidlo ve spreji je možné použít také pro těžší materiály jako dřevo a kov. Vyměnitelná hlavice ventilu umožňuje nastavit množství a správnou velikost plochy nástřiku. Lepidlo je vhodné na velkou škálu povrchů a zároveň umožňuje praktickou manipulaci.

Pokud pracujete s grafikou, v oblasti reklamy, konstrukcí modelů či jen chcete vyrobit tvůrčí dekoraci domů, zajisté využijete takové lepidlo, s kterým lze po nanesení a spojení lepené předměty ještě nějakou chvíli upravovat či měnit. Pomocí tesa Lepidla ve spreji Přemístitelné, můžete lehké materiály, například papírové reklamní billboardy, plakáty, nebo šablony odstranit a přemístit bez problémů. Transparentní sprejové lepidlo vytváří tenkou lepivou plochu, která při nanesení na jednu z lepených ploch umožňuje přemisťování, avšak při nanesení na obě strany lepeného předmětu se změní na trvalý spoj. V obou případech zabraňuje kvalita lepidla prosakování, zkřivení či zabarvení. Současně splňuje přísné vizuální standardy, které jsou vyžadovány například pro grafické práce.

Lepení stiskem tlačítka
Lepení stiskem tlačítka
Lepení stiskem tlačítka
Lepení stiskem tlačítka

Nový sortiment doplňuje také tesa Odstraňovač lepidla. Odstraňuje zbytky lepidla a tak jej lze použít k nápravě většiny chybných aplikací, například pokud se lepidlo náhodně nastříká mimo zamýšlenou plochu či při použití nevhodné lepicí pásky. Odstraňovač lepidel je praktický pomocník pro každodenní úkoly: bez námahy odstraňuje nepříjemné zbytky které po sobě zanechal samolepící štítek nebo cenovka na hladkém povrchu. Jednoduše jej nastříkáte na oblast s lepidlo, necháte působit několik minut a pak otřete čistým hadříkem.

Více informací naleznete na www.tesa-tape.cz

Publikováno: 2. 7. 2010, Autor: tesa tape (text a foto) , Profil autora: Redakce