reklama

Vanové zástěny se slevou

Společnost RAVAK a.s., výrobce vybavení pro koupelny, spouští akci na podporu prodeje vanových zástěn. Každý, kdo si koupí klasickou vanu RAVAK, získá možnost pořídit si k nové vaně vanovou zástěnu se slevou 35 %. Tato zvýhodněná nabídka platí od 1. 9. do 31. 12. 2010.

Vanové zástěny se slevou

Panuje obecná představa, že při budování nové koupelny nezbývá nic jiného, než volit mezi koupáním a sprchováním. Ženy si totiž rády dopřejí relaxační koupel, muži zase upřednostňují rychlou sprchu. A pokud vezmete v úvahu ještě přítomnost dětí v rodině, rozhodování je o to složitější. Vanové zástěny jsou ideálním řešením právě pro tyto situace. Dokážou totiž omezit rozstřik vody v koupelně, takže sprchování ve vaně bude pohodlné a děti vás díky nim budou milovat. Cákání bude dovoleno. Vanové zástěny RAVAK se navíc hodí na všechny klasické vany, takže jsou skutečně ideálním řešením pro každou koupelnu.

Vanové zástěny RAVAK se slevou
Vanové zástěny RAVAK se slevou

Akce se vztahuje na vany Praktik, Praktik N, Classic, BeHappy, Vanda, Nerida, Fresia, Lilia, Sonata, Campanula a na vanové zástěny VS2 BeHappy, Supernova VS2, VS3, VS3S, VS5 v nabízených profilech a výplních. Akce se nevztahuje na výrobky atypických rozměrů.

Více informací zákazníci získají buď na lince technické pomoci RAVAK na čísle 844 844 874, na stránkách www.ravak.cz, nebo u obchodních partnerů RAVAK.

Publikováno: 15. 9. 2010, Autor: Ravak (tisková zpráva) , Profil autora: Redakce