reklama

Na našich stránkách proběhla on-line diskuse s odborníkem

Na našem webu jste se mohli 16.9.2010 ptát prostřednictvím on-line rozhovoru ing. Petra Veleby ze společnosti Wienerberger na otázky týkající se výstavby či rekonstrukce zděného domu.

Na našich stránkách proběhla on-line diskuse s odborníkem

Výstavba rodinného domu obvykle znamená celoživotní investici. Právě proto je nutné se zajímat o to, abychom svoje peníze investovali rozumně a získali kvalitní bydlení. K velmi ceněným typům staveb přitom patří právě domy z cihel.

Díky moderním technologiím a různým službám firem lze dnes získat kvalitní bydlení a přitom výrazně ušetřit. Na možnosti, které lze využít v případě cihlového systému POROTHERM, se můžete zeptat ing. Petra Veleby ze společnosti Wienerberger.

Pište své dotazy

Dotazy do diskuse můžete psát i nadále po jejím ukončení na e-mailovou adresu denisa.dolejsova@ceskykutil.cz. Budou přeposlány Ing. Velebovi k zodpovězení.

Ing. Petr Veleba

Ing. Petr Veleba
Ing. Petr Veleba

Má bohaté zkušenosti v oblasti stavebních materiálů, stavebních technologií a projektování. Zabývá se také tématikou energetické náročnosti budov. Ptát se ho proto lze na vše související se stavbou, stavebními materiály, moderními stavebními technologiemi i se službami, které mohou výstavbu vašeho domu urychlit, zjednodušit a také zlevnit.

Publikováno: 16. 9. 2010, Autor: Wienerberger (text a foto) , Profil autora: Redakce