reklama

Neplaťte, když nemusíte: S hypotékou od Hypoteční banky ušetříte peníze i čas

I když doba krize nám zrovna nenahrává, určitě každý touží po tom mít vlastní bydlení. Ale kde na to vzít? Hypoteční banka je právem považována za jedničku na českém trhu hypoték. Proč se vám vyplatí žádat o úvěr právě u ní? Zbavíte se poplatků a necháte si jejich část vrátit na daních!

Neplaťte, když nemusíte: S hypotékou od Hypoteční banky ušetříte peníze i čas

Hypotéka bez poplatků

V prvé řadě nabízí celou řadu možností jak ušetřit finance, a to hned při uzavření smlouvy o hypotečním úvěru. Nechce se vám hradit poplatek za zpracování hypotéky a další poplatky spojené s vyřízením a administrací úvěru? V Hypoteční bance je platit nemusíte! Vyberte si Hypotéku bez poplatků! Její princip je jednoduchý: poplatky se „rozpustí“ do jednotlivých měsíčních splátek. Budete mít sice nepatrně vyšší úrok a tedy i o pár korun vyšší splátku, na druhé straně si ale vše odečtete z daňového základu.

Při průměrné hypotéce ve výši 1,5 milionu korun na dvacet let se vám splátka zvýší zhruba o 93 Kč! Ale ušetříte na poplatku za zpracování hypotéky, který by vás vyšel až na 25 000 Kč. A můžete zapomenout na pravidelné poplatky za vedení úvěrového účtu! Vše, co jste zaplatili na úrocích, si můžete odečíst z daňového základu. S Hypotékou bez poplatků se váš odpočet lehce zvýší a vy zaplatíte méně na daních. A navíc: vzhledem k tomu, že se hypoteční úvěr běžně splácí dvacet a více let, zaplatíte díky inflaci reálně méně, než kdybyste poplatky uhradili najednou při sjednávání úvěru.

Další možnosti, jak ušetřit

Hypoteční banka vam nabízí i dašlí služby, které šetří váš čas i peníze. K těm nejzajímavějším patří:

  • Rychlé vyřízení hypotéky
  • – V Hypoteční bance vám vyřídí žádost o hypoteční úvěr od tří do pěti pracovních dnů a vy si tak můžete sen o vlastním bydlení splnit do několika pracovních dnů!
  • Odhad ceny bytu zdarma a na počkání - Zatímco jinde vás odhad může stát několik tisíc korun a můžete na něj čekat i týdny, v Hypoteční bance jej získáte zdarma a na počkání.
  • Doklady z katastru nemovitostí zdarma - Hypoteční banka za vás bezplatně a opět na počkání zajistí výpis z katastru nemovitostí i snímek z katastrální mapy. Vy tak ušetříte 150 Kč a hlavně cestu na katastr v jeho úředních hodinách.
  • Garance úrokové sazby - Získáte jistotu, že vám v následujících třiceti dnech od žádosti o úvěr banka zachová dohodnutý úrok, i kdyby šly sazby nahoru. Budete tak mít dost času a klid na vyřízení všech potřebných dokumentů.
  • Pojištění nemovitosti, domácnosti i schopnosti splácet - Můžete uzavřít rovnou na pobočce banky při sjednávání hypotečního úvěru.
  • Jednoduché čerpání hypotéky - Při stavbě či rekonstrukci nemusíte bance předkládat faktury, úvěr čerpáte jen oproti hodnotě nemovitosti.

A to je jen část výhod, které vám Hypoteční banka nabízí. Více informací naleznete na www.hypotecnibanka.cz

Publikováno: 11. 10. 2010, Autor: Hypoteční banka (text ) PePa (foto) , Profil autora: Redakce