reklama

Vestavné spotřebiče od firmy Fagor – 3.

Třetí závěrečný díl Kutilova seriálu o vestavných spotřebičích, které by při zařizování vysněné kuchyně rozhodně neměly ujít vaší pozornosti, věnujeme produktům z řady Effisilent od Fagoru.

Vestavné spotřebiče od firmy Fagor – 3.

Spotřebiče, které šetří potichu

Spotřebiče, které šetří potichu
Spotřebiče, které šetří potichu

Na to, aby myčka z řady Effisilent udělala ze špinavého nádobí čisté, potřebuje jen devět litrů vody. Jedná se o zdaleka nejmenší spotřebu vody u myček na našem trhu. Vysoká účinnost spočívá ve vylepšeném rozstřikovači Cyclone, který dokáže zvýšit tlak vody uvnitř myčky až o 80 %. Program Aqualisis se postará o odstranění zbytků jídel, usazenin a dalších nečistot a udrží interiér myčky perfektně čistý po dlouhou dobu.

Odsavače par

Odsavače par
Odsavače par

Nové modely Effisilent naplňují dokonalé vyvážení mezi účinností a hladinou hlučnosti. Výkon už zkrátka není přímo úměrný zvukům přistávajícího letadla. Díky odhlučňovacím lamelám, které tlumí vibrace a vrchnímu umístění motoru dosahuje odsavač již při 35 decibelech, což pro představu znamená nižší hladinu zvuku než jakou vyprodukujeme při běžném rozhovoru, optimální poměr mezi kapacitou odsávání a hlučností.

Tip: Odsavače koupené na míru

K výpočtu potřebné kapacity odsávání na základě rozměrů vaší kuchyně poslouží jednoduchý vzorec: (A x B x C) x 10 = potřebných m³/h ( šířka x hloubka x výška kuchyně x 10 = celkových m³/h) Do kuchyně o rozměrech 3 x 4 x 2,5 metru by byl ideální volbou odsavač par s kapacitou odsávání vyšší než 300 m³/h - (3 x 4 x 2,6) x 10 = 312 m³/h.

Více informací na www.fagor.com/web/cz.

Publikováno: 28. 10. 2010, Autor: madl + Fagor (text), Fagor (foto), Profil autora: Redakce