reklama

Centra pro suchou výstavbu SFIC

Pilotní projekt poradenských Center pro suchou výstavbu SFIC ve stavebninách Raab Karcher odstartoval před dvěma lety. Projekt vznikl na základě požadavků zákazníků, kteří chtěli nejen koupit vše pro stavbu sádrokartonových konstrukcí, ale potřebovali poradit i s návrhem řešení a montáží. Stále rostoucí počet zájemců o služby Center potvrzuje, že individuální přístup ke každé zakázce se osvědčil.

Centra pro suchou výstavbu SFIC

Od začátku roku 2009 se do projektu zapojilo 11 vybraných obchodů společnosti Raab Karcher z celkových 50 působících v ČR a nabízí svým zákazníkům nad rámec stávající nabídky stavebnin, střech, obkladů a dlažeb, nářadí apod., také velmi úzkou specializaci na materiály pro suchou výstavbu a technické poradenství.

Zákazníci najdou v Centrech pro suchou výstavbu SFIC ucelený sortiment sádrokartonových systémů včetně kompletního příslušenství, tepelné izolace, sádrokartonových a akustických minerálních podhledů z koncernové nabídky Saint-Gobain, tedy značky Rigips (sádrokartonové systémy), Isover (minerální izolace).Vyškolení pracovníci poskytují technické poradenství pro laiky i profesionály.

Každý příchozí získá nejen ucelený přehled o systémech suché výstavby, ale i o všech posledních inovacích. Součástí služeb jsou i návrhy řešení, cenové nabídky, kalkulace spotřeby materiálu, zajištění dopravy i doporučení prověřené realizační firmy.

Od ostatních stavebnin se liší tím, že jejich skladová zásoba v suché výstavbě je podstatně větší a zákazník v prodejnách nalezne vzorky dodavatelů a ukázky realizací. Novým, ale i stávajícím zákazníkům by měla tato obchodní síť usnadnit nákup především svým aktivním přístupem a servisem. Obchodní zástupci projektu SFIC mají sice sídlo ve vybraných městech, ale fungují v rámci celé republiky.

Více se dozvíte na www.staviva.cz

Publikováno: 7. 11. 2010, Autor: Raabkarcher (tisková zpráva), Profil autora: Redakce