reklama

Tip na vánoční dárky

Vánoce jsou tady! A vy stále hledáte pěkný vánoční dárek pro svého partnera? Pokud si víte rady, je výběr dárku pro muže hračkou. V opačném případě vám dá shánění dárku pořádně zabrat, ale nezoufejte, pro tyto případy si víme rady. Spousty nápadů můžete najít na www.bydleniazahrada.cz.

Tip na vánoční dárky

Mezi velmi zajímavé a originální dárky pro muže patří bezesporu technika a různé druhy nářadí. Jedním z nich je například Li-ion aku šroubovák s upínacím adaptérem POWXQ5243L. Je to profesionální nářadí z dílny PowerPlus, která má více než padesátiletou tradici a úspěšnost mezi svými zákazníky. Aku šroubovák je vhodný, díky své nízké hmotnosti, pro práci, kde je potřeba lehký, ale silný šroubovák. Speciální technologie baterií Li-ion zvládne nabít přístroj už za 1 hodinu! Šroubovák disponuje dvěma druhy rychlostí s otáčkami 0-350/0-1.200/min.Výhodou je zabudované LED pracovní světlo, s nímž uvidíte na každý šroubek. A to vše zabalené ve značkovém kufru!

Tip na vánoční dárky pro kutila
Tip na vánoční dárky pro kutila

Autonabíječka Black and Decker + dárek vysavač Black and Decker Dustbuster 3,6 V

Plně automatická nabíječka, která je vhodná pro všechny typy baterií s nabíjecím napětím 12 V. Technologie AUTOSELECT umožní nabíječce individuální automatický výběr optimálního nastavení pro jednotlivé typy baterií. Součástí výrobku je také digitální diagnostika, která monitoruje stav baterie a alternátoru. Napájení přístroje je 230 V, jeho příkon 180 V a celková kapacita baterie 20-180 Ah. Celková kontrola alternátoru detekuje chyby a poruchy nebo jiné skryté příčiny vybité baterie.

Tip na vánoční dárky pro kutila
Tip na vánoční dárky pro kutila

Black and Decker Dustbuster 3,6 V

Bezdrátový ruční vysavač, který umožňuje rychlé vysávání v domácnosti. Jednoduše se zbavíte prachu a různých nečistot. Díky svému výkonu, je tento přístroj ideální pro úklid každodenních drobných nečistot. Speciálně vyvinutý filtr o objemu 700 ml zůstává déle čistý. Průtok vzduchu je 16,55 dm3/sekundu. Díky rozměru 42x14,7x17,8 cm je skladný a zajisté se stane v domácnosti ideálním pomocníkem.

Konvektor Hyundai CON 300 s časovačem

Stojící elektrický konvektor CON 300 s ventilátorem, termostatem a časovačem. Nesmírnou výhodou je nastavení automatického vypnutí a zapnutí v době vaší nepřítomnosti. Můžete využít termostat se třemi stupni nastavení výkonu 750, 1250 a 2000 W. Tento mrazuvzdorný ventilátor váží okolo 3,5 kg.

Tip na vánoční dárky pro kutila
Tip na vánoční dárky pro kutila

Přejeme veselé svátky a pohodlný výběr vánočních dárku z tepla domova! www.bydleniazahrada.cz

Publikováno: 8. 12. 2010, Autor: eshop bydleniazahrada.cz (text a foto), Profil autora: Redakce