reklama

Druchema získala jednu z Národních cen kvality ČR

Družstvo pro chemickou výrobu a služby Druchema převzalo ve Španělském sále Pražského hradu jedno z nejprestižnějších ocenění soutěže Národní ceny kvality ČR. Získáním certifikátu Úspěšná firma se Druchema zařadila mezi firmy, které v hodnocení podle mezinárodně uznávaných kritérií zaznamenaly výrazné úspěchy – a to jak v hospodaření, tak i v oblastech spokojenosti zákazníků a zaměstnanců. Měřítkem pro udělení některého z ocenění Národní ceny kvality ČR je kvalita využívání v současnosti nejpropracovanějšího nástroje řízení organizací pro evropské firmy, kterým je model EFQM.

Druchema získala jednu z Národních cen kvality ČR

Ocenění je potvrzením, že změny, kterými firma v minulých letech prošla, byly správné. Nejde přitom jen o inovaci nabídky produktů či přes hospodářskou recesi pozitivní ekonomické výsledky. Získání kterékoli z cen kvality považují za uznání dobrého vztahu k zákazníkům a dodavatelům, ekologického smýšlení či společenské odpovědnosti.

S EFQM získala Druchema nástroj, který ji umožní permanentní a systematické přezkoumávání kvality organizace, a to od vedení, přes strategická rozhodnutí, zaměstnance a financování, až po dosažené výsledky. V současnosti tento model využívá třicet tisíc evropských společností.

Družstvo pro chemickou výrobu a služby Druchema patří k tradičním českým firmám s širokým sortimentem kvalitních výrobků z oblasti bytové chemie, autokosmetiky, lepidela tmelů, barev na textil, výrobků pro sport a volný čas.

Druchema získala jednu z Národních cen kvality ČR
Druchema získala jednu z Národních cen kvality ČR

Od roku 1995 je Druchema členem silné holdingové společnosti INEKON GROUP. Výrobky, které družstvo nabízí, jsou vysoce účinné, laboratorně zkoušené a mají atest příslušné státní zkušebny ČR. Vyhovují platným ekologickým předpisům a odpovídajícím evropským normám.

Více se dozvíte na www.druchema.cz

Publikováno: 20. 2. 2011, Autor: Druchema (tisková zpráva) PePa (foto) , Profil autora: Redakce