reklama

SOLODOOR nyní na novém webu

Společnost SOLODOOR, přední domácí výrobce dveří a zárubní, spouští od března své internetové stránky www.solodoor.cz ve zcela nové podobě, která vychází vstříc spotřebitelům zvažujícím nákup nových dveří.

SOLODOOR nyní na novém webu

„Jsme přesvědčeni, že se o koupi konkrétních dveří zákazník nerozhoduje až na prodejně, ale ještě před tím zkouší, vybírá a promýšlí různé varianty. Naše nové internetové stránky jsou architekturou i grafikou navrženy tak, aby byly uživatelsky maximálně příjemné a zákazníci mohli většinu otázek vyřešit s předstihem v klidu domova,“ uvedl generální ředitel SOLODOOR Martin Dozrál.

Klíčovou sekcí adresy www.solodoor.cz je proto takzvaný konfigurátor dveří, moderní aplikace pro rychlý výběr nejvhodnějších dveří do interiéru. Uživatel konfigurátoru při sestavování začíná výběrem některé z modelových řad. Pod každou řadou se pak skrývají jednotlivé konkrétní modely, u kterých lze volit různé povrchy (CPL, fólie, dýha apod.), typ prosklení, nejrůznější doplňky a technické podrobnosti (rozměr dveří, pravé nebo levé dveře). Veškeré parametry sestavy lze v průběhu výběru velmi jednoduše měnit a ladit tak dveře do nejmenších detailů, přičemž se vše promítá do velmi kvalitní vizualizace dveří přímo na obrazovce počítače. Uživatel tak bezprostředně vidí, jak která úprava ovlivní celkový vzhled dveří. Současně s tím se zobrazuje samozřejmě i cena.

Nový web společnosti Solodoor
Nový web společnosti Solodoor

Rovněž další kapitoly webu jsou přizpůsobeny zákazníkům tak, aby měli okamžitý a dokonalý přehled o všem novém. Přímo na domovské stránce se zobrazují informace o nových modelech či akčních slevách. Domovská stránka rovněž umožňuje registraci zákazníka jako odběratele novinek – pravidelného newsletteru, který shrnuje vše podstatné o dění ve společnosti SOLODOOR. Sekci Aktuality pak využijí nejen koneční zákazníci, ale důležitá sdělení zde najdou i obchodní partneři.

Sekce Produkty představuje kompletní katalog všech modelových řad, povrchů a dekorů dveří, které SOLODOOR vyrábí. Samozřejmostí je také široká paleta různých variant prosklení. Prakticky každý model lze koupit i s obložkovou zárubní ve stejném dekoru. V sortimentu vedle klasických interiérových dveří nechybí ani speciální dveře, jako například protihlukové, bezpečnostní nebo požárně odolné. Autoři webu mysleli i na montážní a stavební firmy. V sekci Informace jsou k dispozici ke stažení kompletní technické dokumenty – popisy dveří, montážní návody nebo certifikáty.Programování, vzhled a zajištění funkce nových internetových stránek SOLODOOR měla na starosti společnost iNDiGO multimedia. Navrhla webové stránky ve světlých decentních barvách tak, aby na nich od prvního okamžiku zaujaly právě interiérové dveře.

Více informací naleznete na www.solodoor.cz

Publikováno: 6. 3. 2011, Autor: SOLODOOR.cz (tisková zpráva), Profil autora: Redakce