reklama

Solodoor nabízí ke dveřím poukazy na zboží

Společnost SOLODOOR, přední domácí výrobce dveří a zárubní, přichystala ve spolupráci s řetězcem hobby marketů Hornbach zajímavou akci pro zákazníky, kteří se na jaře rozhodli investovat do nových dveří či zárubní.

Solodoor nabízí ke dveřím poukazy na zboží

SOLODOOR odměňuje nákup dveří hodnotnými poukázkami na další užitečné zboží z nabídky Hornbachu. Zákazníci přitom mohou v závislosti na výši svého nákupu získat bezplatně kupóny až v hodnotě 10 000 Kč.

Filozofie celé akce vychází z předpokladu, že když se zákazníci rozhodují pro investici do dveří, je pravděpodobné, že v souvislosti s rekonstrukcí bytu budou potřebovat i další vybavení k jeho zkrášlení. Díky koupi dveří tak získají možnost výrazně snížit náklady na jiné položky, například vodovodní baterie.

Akce probíhá v dubnu a květnu a vztahuje se na všechny prodejny dveří SOLODOOR po celé České republice s výjimkou obchodních řetězců. Zákazníci, kteří v uvedeném období koupí dveře či zárubně SOLODOOR za více než 25 000 Kč (bez DPH), obdrží kupón na libovolné zboží z nabídky hobby obchodů Hornbach v hodnotě 4 000 Kč. Investice přes 45 000 Kč (bez DPH) znamená kupón na 7 000 Kč a při koupi dveří za více než 70 000 Kč (bez DPH) lze v Hornbachu vybírat další zboží dokonce za 10 000 korun.

Zákazník jednoduše odešle scan nebo kopii kupní smlouvy (účtu) na dveře SOLODOOR, kterou obdržel v obchodě, a to na e-mail kupony@solo.cz, nebo může kopii zaslat poštou na adresu společnosti. Obratem pak zdarma obdrží poukázku v hodnotě odpovídající výši nákupu. Podrobné podmínky akce jsou zveřejněny na www.solodoor.cz.

Publikováno: 3. 4. 2011, Autor: SOLODOOR a. s. (tisková zpráva) , Profil autora: Redakce