reklama

Nová kolekce zcela zatemňujících rolet VELUX

Společnost VELUX představila novou designovou kolekci zcela zatemňujících rolet pro střešní okna, která vznikla ve spolupráci se světově známým návrhářem Karimem Rashidem. Nová kolekce rolet je typická atraktivními potisky, které vhodně doplní moderní interiér, a současně poskytne dokonalé zatemnění.

Nová kolekce zcela zatemňujících rolet VELUX

Umělecké dílo

Kolekci zcela zatemňujících rolet tvoří čtyři vzory, každý ve dvou barevných provedeních. Originální motivy kombinují neonově růžovou, jasnou zelenou a decentnější bílou a šedou. Inspirace digitálními technologiemi a využití květinových vzorů dodávají kolekci moderní a přitom velmi poetický vzhled. Vzory vhodně doplní moderní domácnost a vnesou do interiéru abstraktní rozměr „digitální přírody“. Díky využití metalických efektů vypadají motivy svěže a plasticky.

Byli bychom rádi, kdyby lidé vnímali zcela zatemňující rolety nejenom jako běžný produkt, ale jako malé umělecké dílo, které zkrášlí jejich podkroví nebo dokonce bude pro styl interiéru určující.

Umělecké dílo
Umělecké dílo
Umělecké dílo
Umělecké dílo

Úplné zatmění ve dne i v noci

Designové zcela zatemňující rolety poskytují možnost úplného zatemnění a jsou tak ideální do ložnic či dětských pokojů. Nepropustí do interiéru jediný paprsek světla, a tak si lze dopřát odpolední odpočinek či posilující spánek během noci. Rolety jsou vhodné k instalaci na jakékoli střešní okno VELUX a jejich montáž je díky systému Pick&Click! velmi snadná. Vybrat si lze z nabídky manuálního či dálkového ovládání na elektrický nebo solární pohon.Na českém trhu je nová kolekce k dostání od letošního dubna.

Úplné zatmění ve dne i v noci
Úplné zatmění ve dne i v noci
Úplné zatmění ve dne i v noci
Úplné zatmění ve dne i v noci

Návrhářský guru

Karim Rashid je původem Egypťan, který působí a žije v New Yorku. Je to jeden z nejvýznamnějších současných designérů v oblasti interiérového a bytového designu. Přes 300 ocenění a práce ve více než 35 zemích světa činí z Karima Rashida jednu z nejúspěšnějších a nejplodnějších ikon designu. Je právem považován za kulturního provokatéra. Jeho počiny a projekty zahrnují užitkové předměty, návrhy interiérů, módní doplňky, nábytek, osvětlení, ale i umělecká díla. Realizované návrhy jsou „demokratické“ v tom slova smyslu, že jsou nejen dostupné, ale i přístupné a srozumitelné.

Návrhářský guru
Návrhářský guru

Vynikající design pro každodenní život

Nová kolekce zcela zatemňujících rolet je dalším designovým počinem v řadě vysoce kvalitních řešení a doplňků pro střešní okna VELUX. Spolupráce s mezinárodně uznávanými návrháři představuje nový, neotřelý přístup společnosti k současnému designu. V loňském roce VELUX uvedl na trh designový světlovod, který navrhl mezinárodně uznávaný Ross Lovegrove a který se setkal s velkým zájmem odborné veřejnosti i zákazníků.

Více naleznete na www.velux.cz.

Publikováno: 13. 4. 2011, Autor: Velux (tisková zpráva), Profil autora: Redakce