reklama

Novinky ve stavebnictví a bydlení

// Opět po roce přinášejí jarní veletrhy komplexní informace ze světa stavebnictví, technického zařízení budov a zařízení interiéru pro rok 2011. Letos jsou nově doplněné o prezentaci investičních a inovačních příležitostí, komunální technologie a služby. Prezentaci vystavovatelů doplní tradiční odborný doprovodný program, který připravujeme společně s odbornými svazy a asociacemi.

Novinky ve stavebnictví a bydlení

Green Building má zelenou nejen na veletrhu

Zvýrazněnými tématy letošního ročníku Stavebních veletrhů Brno jsou celosvětově atraktivní témata energeticky úsporného stavění, úspor energií, alternativních zdrojů energií a vytápění. Všechna témata budou rozvíjena pod společným souhrnným názvem Green Building. Energeticky úsporná řešení budou prezentována jak na stáncích jednotlivých vystavovatelů, tak i v odborném doprovodném programu.

Nezávislá poradenská centra jsou tu pro Vás!

I v letošním roce pokračujeme v pořádání nezávislých odborných poradenských center. Jedním z nich bude i poradenské Centrum pasivního domu, kde všichni návštěvníci po celou dobu konání veletrhu mají jedinečnou možnost získat zaručeně odborné odpovědi na své otázky, které se mohou týkat všech oborů tzv. Green Buildingu. Novinky ze světa stavebních materiálů, nové legislativy a jejich dopadů na vydání stavebního povolení nebo provoz budovy, získáte ve Stavebním centru Stavebních veletrhů Brno – na stánku České komory autorizovaných inženýrů a techniků a Svazu podnikatelů ve stavebnictví ČR.

V rámci Mezinárodního veletrhu interiéru a bydlení MOBITEX máte jedinečnou možnost získat informace tak říkajíc přímo z první ruky! Po celou dobu zde bude mít poradenské centrum například Cech čalouníků, který všem návštěvníkům předá své tajné tipy a triky jak zkrásnit a zútulnit své bydlení, nebo jak vybrat kvalitní sedací nábytek. I letos se uskuteční návštěvnicky atraktivní poradenské centrum bytových architektů – projekt Architekt, kde budou na dotazy návštěvníků odpovídat renomovaní bytoví architekti. Další návštěvnicky velmi atraktivním projektem je Technologie&Design, který představuje možnosti interiérového řešení audiovizuální techniky a nábytku. Cílem je ukázat, že elektronika je plnohodnotnou součástí moderního interiéru a je zapotřebí jej řešit v kontextu s návrhem celého prostoru.

Nejen interiér a bydlení, ale i vše o stavebnictví

I v roce 2011 se Mezinárodní veletrh interiéru a bydlení MOBITEX uskuteční souběžně se Stavebními veletrhy Brno – největší ucelenou prezentací všech stavebních oborů nejen v České republice, ale i střední a východní Evropě. Návštěvníci tak mají jedinečnou možnost získat na jednom místě skutečně komplexní informace – ze všech oborů stavebnictví, technického zařízení budov, až po řešení interiéru a vybavení. Model uceleného komplexu veletrhů poskytuje kvalitní prostor nejen pro obchodní jednání a schůzky, ale i komplexní informace pro všechny návštěvníky, kteří řeší otázky svého bydlení.

Více informací naleznete na www.mobitex.cz

Publikováno: 14. 4. 2011, Autor: BVV (text a foto), Profil autora: Redakce

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.