reklama

Vylíhl se kiwi

Novozélandský pták kiwi dal jméno novému kutilskému balení značek Pattex a Ceresit. Jedná se o dva nové produkty – montážní lepidlo Pattex Power Fix a Ceresit Sanitární silikon. Oba výrobky se představily v unikátním balení – kiwi, které umožňuje bez použití aplikační pistole dávkovat lepidlo a tmel plynule, rychle a bez námahy. Navíc pomocí speciálního otočného aplikátoru dokáže nasměrovat tok lepidla či tmelu na správné místo.

Vylíhl se kiwi

Novozélandský pták kiwi patří mezi nejunikátnější živočichy na této planetě. Řadí se k nelétavým ptákům, jeho peří spíše připomíná srst. Má nezvykle dlouhý zobák, kterým se snadno dostane i do těžko přístupných míst. Pták kiwi má mnoho společného s novým speciálním balením montážního lepidla Pattex Power Fix a Ceresit Sanitárního silikonu.

Obal již na první pohled připomíná ptáka kiwi svou dlouhou nakloněnou aplikační tryskou. Pták kiwi se dokáže speciálním zobákem dostat do těžko přístupných míst, stejně jako tryska lepidla, která je doplněna o otočný aplikátor, který umožňuje bez námahy nasměrovat tok lepidla či tmelu na správné místo.

Mláďata ptáka kiwi si dokážou poradit v každé situaci a jsou velmi soběstačná, od vylíhnutí se o sebe starají sama. Stejně tak je tomu u nových obalů kiwi – nepotřebují žádného pomocníka v podobě aplikační pistole. Nová kutilská balení montážního lepidla Pattex Power Fix a Ceresit Sanitárního silikonu mají lepidlo či tmel uloženy v tlakové nádobě. Stiskem kohoutku se tlak uvolní a lepidlo či tmel můžete aplikovat na požadované místo. Dokonce je možné korigovat průtok lepidla či tmelu horizontálním dávkovačem.

Nový Ceresit Sanitární silikon patří mezi řadu vysoce kvalitních silikonů. Vyznačuje se vynikající tmelicí schopností, kterou utěsní a vyplní i nejproblematičtější spáry. Spolehlivě přilne k různým materiálům. Snadno s ním vytmelíte okolí umyvadla, vany či sprchového koutu. Je vhodný pro použití do kuchyní, koupelen či na toalety

Vylíhl se kiwi – nový aplikátor pro lepidlo Pattex a silikon Ceresit
Vylíhl se kiwi – nový aplikátor pro lepidlo Pattex a silikon Ceresit

Nový Pattex Power Fix je vhodný pro lepení v interiéru, kde je alespoň jeden povrch savý. Spolehlivě s ním přilepíte například dřevěný věšák na klíče, lehkou poličku, podlahovou lištu, polystyrenovou rozetu na strop nebo štítek na dveře. Lepí dřevo, keramiku, beton, hobru, lepenku, překližku, polystyren, cihly či dokonce kámen. Speciální technologie okamžité přilnavosti umožňuje lepení různých předmětů bez fixace. Nanesené lepidlo přilne a udrží lepený předmět na svém místě.

Vylíhl se kiwi – nový aplikátor pro lepidlo Pattex a silikon Ceresit
Vylíhl se kiwi – nový aplikátor pro lepidlo Pattex a silikon Ceresit

S Pattexem Power Fix nyní můžete vytvořit velmi originální věci. Stačí jen nápad a zajímavý designový kousek máte doma i vy. Proč například nevzít malé skleněné panáky, nejlépe různobarevné a nalepit je místo úchytů na vaše oblíbené šuplíky. Chcete si vytvořit originální věšák na kabáty do své předsíně a máte rádi přírodu? Stačí přinést zajímavou větev, z jedné strany ji seříznout, vzít Pattex Power Fix a přilepit ji na stěnu. Pro lepení originálních keramických slánek místo klasických háčků na ručníky použijete Pattex Total Fix. Toto montážní lepidlo se dodává i v průhledné barvě, kterou zejména oceníte v momentu, kdy budete lepit sklo. Jeho pomocí vytvoříte například netradiční věšák na klíče ze skleněných šachů.

S Pattexem dokáže téměř každý vytvořit originální kousky. Pro všechny, kteří mají zajímavé nápady, připravil letos Pattex speciální soutěž s hlavní výhrou 100 000 Kč. Stačí slepit něco originálního pomocí lepidla Pattex, vyfotografovat a fotografii s popiskem umístit do 30. června 2011 na www.pattexpower.cz. O vítězi soutěže rozhodne hlasování návštěvníků.

Publikováno: 24. 4. 2011, Autor: Henkel (tisková zpráva), Profil autora: Redakce