reklama

Sleva pro interiérová studia

Interiérová studia mohou díky akci „Vytvoř nábytkovou expozici a získej profi fotografie“, podstatně ušetřit při přípravě svých výstavních prostor. V akci připravené společností KRONOSPAN CR mohou pořídit vybraná lamina a pracovní desky KRONOSPAN s padesátiprocentní slevou. Nejlepší realizace budou zároveň nafoceny profesionálním fotografem a fota získají studia k dispozici. Akce probíhá od 1. 8. 2011 do 31. 3. 2012.

Sleva pro interiérová studia

Výstavní prostory interiérových studií jsou místy, která podstatně ovlivňují nákupní rozhodování potenciálních zákazníků. Na zájem spolupracovat s vybraným odborníkem z oblasti nábytkářství zde působí nejen jedinečnost a originalita předvedené realizace, ale i kvalita jejího provedení a atraktivita materiálu, z něhož byla vyrobena. Náklady na pořízení expozice, do nichž je nutné zahrnout grafický návrh, pořízení materiálu, výrobu a přípravu výstavy, bývají vysoké. Expozici je přitom nutné pravidelně měnit a přicházet nejen se zcela novými nápady, ale zohledňovat i světové módní trendy v oblasti dezénů i použitých materiálů.

Akce KRONOSPAN CR pro interiérová studia
Akce KRONOSPAN CR pro interiérová studia

Pro mnoho menších studií je pořízení a obměňování výstavních expozic finančně velmi náročnou záležitostí a občas musí právě z finančních důvodů některé své nápady oželet. Proto se společnost KRONOSPAN CR rozhodla jim při této práci pomoci.

Podmínky:

Interiérová studia, která se chtějí akce zúčastnit, musí využít pro přípravu expozice některý z dekorů laminovaných dřevotřískových desek z kolekce novinek Inspirace 2011 nebo z kolekce ART ECO. V sortimentu pracovních desek mohou vybírat z kolekce novinek roku 2011 a 2010. Expozice musí být zhotovena výhradně z velkoplošných materiálů KRONOSPAN. Na dokončenou realizaci musí studio umístit etiketu s logem KRONOSPAN a s označením dekoru a v prostorách studia dále umístí certifikát potvrzující spolupráci s firmou KRONOSPAN. Etikety i certifikát budou studiu zaslány automaticky po přihlášení se do akce. Nábytek musí být v expozici vystaven alespoň šest po sobě následujících měsíců. Povinností studia je také expozici vyfotografovat a fota zaslat společnosti KRONOSPAN. Na základě zaslaných fotografií budou po ukončení akce jednorázově vybrány až tři nejzdařilejší realizace, které fotograficky zdokumentuje profesionální fotograf. Studia získají tyto fotografie zdarma.

Více informací o akci a možnostech přihlášení lze získat na www.kronospan.cz.

Publikováno: 14. 8. 2011, Autor: Kronospan (tisková zpráva), Profil autora: Redakce