reklama

Mozaiková omítka Cemix pro Dětský domov Klánovice

Společnost LB CEMIX, která patří mezi přední výrobce stavebních hmot na českém trhu, pomohla Dětskému domovu Klánovice.

Mozaiková omítka Cemix pro Dětský domov Klánovice

Dětský domov v Praze 9 – Klánovicích je státní zařízení pro výchovu dětí od 3 do 18 let. Je to domov rodinného typu s kapacitou 60 dětí, které jsou rozděleny do šesti výchovných skupin. Areál tvoří komplex tří budov s velikou zahradou a malým hřištěm, sportovním hřištěm a krytým bazénem. V poslední době zde proběhla rekonstrukce kuchyně a i nadále se snaží prostory vylepšovat.

Mozaiková omítka Cemix pro Dětský domov Klánovice
Mozaiková omítka Cemix pro Dětský domov Klánovice

Na jaře tohoto roku byla společnost LB Cemix požádána o věnování mozaikové omítky na opravu vchodového schodiště spolu s přední částí jedné z budov. Žádosti vyhověla a v dětském domově si vybrali ze vzorníku Cemix Mozaikovou omítku 103. Opravu provedli svépomocí - mimo pracovníků Dětského domova se na ní podíleli také chlapci ve věku 12 až 19 let a pokračovali tak v rekonstrukci, kterou započali již minulé prázdniny. Celé dílo by mělo být dokončeno letos. Společnost LB Cemix těší, že mohla tímto způsobem přispět ke zvelebení prostředí jejich domova.

LB CEMIX je jedním z prvních výrobců suchých omítkových a maltových směsí v České republice a na českém stavební trhu působí již osmnáct let.

Více na www.cemix.cz.

Publikováno: 27. 8. 2011, Autor: LB Cemix, s.r.o. (tisková zpráva), Profil autora: Redakce