reklama

S multifunkční bruskou Bosch zvládnete všechny opravy

Jste-li profesionál nebo kutil a k tomu majitel některého multifunkčního nářadí značky Bosch - například akumulátorového Multi-CutterGOP nebo PMF, jistě potřebujete pro toto nářadí příslušenství.

S multifunkční bruskou Bosch zvládnete všechny opravy

S těmito doplňky totiž doma i v dílničce zvládnete všechny práce, které potřebujete vykonat. Můžete s ním například řezat, škrábat, frézovat, rašplovat i brousit. Slouží tomu bohatý sortiment příslušenství.

Bosch pro multifunkční brusky díky oscilačnímu principu řezání nabízí mnohostranné možnosti použití a zároveň s ním práce není namáhavá.

Pro každou práci – ať se dřevem, kovem, či s plasty, najdete u značky Bosch vhodné příslušenství.

Řezání

Nástavec pro ponorný řez do dřeva, např. při montáži větracích mřížek - lze jím například zkracovat dveřní zárubně u podlahy a podobně.

Řezání
Řezání

Škrabání

Škrabkou lze odstraňovat třeba zbytky lepidel na koberce nebo zbytky barev.

Škrabání
Škrabání

Frézování + rašplování

Tento nástavec vám umožní snadno a rychle vyfrézovat spáry u obkladaček a podlahových dlaždic nebo odstranit zbytky malty či lepidel na dlaždice.

Frézování + rašplování
Frézování + rašplování

Broušení

Lehce zvládnete broušení příček dřevěných oken a také broušení vypalovaných laků.

Broušení
Broušení

Příslušenství je k dispozici i v praktických sadách

Univerzální sada All-in-One Set obsahuje veškerá základní použití spojená v jedné sadě (řezání, broušení a škrabání) – hodí se na dřevo i kov!

Sada na podlahy/pro vestavby - Flooring/Fitting Setpoužijeme např. na zkrácení dveřní zárubně u podlahy, vyřezávání laminátu, parket, řezy zanořením do laminovaných desek nebo dřeva, výřezy do nábytkových prvků.

Sada na dlaždice - Tiling Setje pro renovace a přestavby – např. vyfrézování spár u obkladaček a podlahových dlaždic, odstraňování malty nebo lepidla na dlaždice, frézování menších výřezů do měkkých obkladaček.

Více informací najdete na www.bosch.cz

Publikováno: 6. 9. 2011, Autor: Elena a Bosch (text), Bosch (foto) , Profil autora: Redakce