reklama

K novým dveřím poukazy na elektroniku

Společnost SOLODOOR a.s., přední tuzemský výrobce dveří a zárubní, přichystala ve spolupráci s řetězcem obchodů s elektronikou EURONICS zajímavou akci pro zákazníky, kteří se na podzim rozhodli investovat do nových dveří či zárubní.

K novým dveřím poukazy na elektroniku

SOLODOOR odměňuje nákup dveří hodnotnými poukázkami na vybranou špičkovou elektroniku z nabídky sítě EURONICS. Zákazníci přitom mohou v závislosti na výši svého nákupu získat bezplatně kupony v hodnotě až 10 000 Kč.

Akce probíhá v září a říjnu a vztahuje se na všechny prodejce dveří SOLODOOR po celé České republice s výjimkou obchodních řetězců. Zákazníci, kteří v uvedeném období koupí dveře či zárubně SOLODOOR za více než 25 000 Kč (bez DPH), obdrží od SOLODOOR kupon na špičkovou elektroniku z nabídky sítě prodejen EURONICS v hodnotě 4 000 Kč (včetně DPH). Investice přes 45 000 Kč (bez DPH) znamená kupon na 7 000 Kč (včetně DPH) a při koupi dveří SOLODOOR za více než 70 000 Kč (bez DPH) lze v Euronics vybírat další zboží dokonce za 10 000 Kč (včetně DPH)!

Zákazník jednoduše odešle kopii kupní smlouvy (účtu) na dveře SOLODOOR, kterou obdržel v obchodě, a to na e-mail kupon@solo.cz, nebo může kopii zaslat poštou na adresu společnosti. DO patnácti dnů pak od SOLODOOR zdarma obdrží poukázku v hodnotě odpovídající výši nákupu a může vyrazit vybírat do EURONICS. Podrobné podmínky akce jsou zveřejněny na www.solodoor.cz.

SOLODOOR a.s. je česká společnost, která byla založena 1. 5. 1997 jako nástupnická organizace divize Dřevařské výroby SOLO Sušice a.s. V současné době vyrábí společnost SOLODOOR a.s. ročně více než 250 000 interiérových dveří a 80 000 obložkových zárubní. Podíl společnosti na trhu dosahuje zhruba 20 %. SOLODOOR a.s. je držitelem certifikátu ISO integrovaného systému řízení dle norem ČSN EN ISO9001:2000 a ČSN EN ISO 14 001:2004.

Publikováno: 11. 9. 2011, Autor: Solodoor (tisková zpráva), Profil autora: Redakce