Čtení na každý den

Chystáte se přestavět si koupelnu či ložnici? Dobré nápady přijdou vždy vhod. Nebo snad potřebujete rádce v péči o zahradu na celý rok? Pak vás jistě dnešní nabídka knih zaujme i potěší.

Čtení na každý den

Koupelny – nápady pro váš domov

Pořízení nové koupelny nebo přestavba stávající je vždy výzvou. Musíme vyřešit jak optimálně využít daný prostor, v jakých barvách jej vymalovat a čím vybavit. Estetická stránka je však jen špičkou ledovce, protože je třeba vyřešit dostatečné odvětrávání, vytápění a celou řadu dalších technických háčků.

V této knize zaručeně naleznete správná řešení a užitečné nápady, jak od základu vybudovat koupelnu, jak ji zrekonstruovat nebo jen nově uspořádat. Tvůrčí návrhy týkající se zařízení, materiálů, barev a správného osvětlení názorně ilustrují četné fotografie.

Koupelny – nápady pro váš domov
Koupelny – nápady pro váš domov

101 ložnice - barvy, styly a zařízení

Je vědecky dokázáno, že třetinu života člověk stráví spánkem. Proto by jistě byla škoda ukládat se k němu v prostředí, které se nám nelíbí, nesplňuje naše představy, necítíme se v něm příjemně nebo nám dokonce není pohodlné.

Kniha 101 ložnice vám nabídne vkusné řešení podle vašich představ. Ať už chcete spát v moderní vzdušné místnosti nebo v posteli s nebesy, dodá vám odvahu a inspiraci. Ať už jde o rekonstrukci nebo budování nové ložnice, dobré nápady přijdou vždycky vhod!

101 ložnice - barvy, styly a zařízení
101 ložnice - barvy, styly a zařízení

Dvanáct měsíců v zahradě

Tato kniha se stane vaším nejvěrnějším průvodcem zahradou po celý rok. Každý měsíc je rozdělen do čtyř hlavních oddílů, ve kterých si osvěžíte základní a obecná pravidla pěstování květin a okrasných rostlin, ovoce a zeleniny i úprav zahradního terénu.

Dvanáct měsíců zahradě vám nabídne řešení pro každou situaci. Rozsáhlý věcný rejstřík činí z knihy nepostradatelnou příručku, která je praktická, srozumitelná a prověřená zahrádkáři, jimž se stala cenným rádcem.

Dvanáct měsíců v zahradě
Dvanáct měsíců v zahradě
Autor: Levné knihy CZ (text a foto)

Související k tématu