reklama

Na našich stránkách proběhla on-line diskuse

Dnes na našich stránkách proběhla on-line diskuse na téma výstavby či rekonstrukce zděného domu. Na vaše dotazy odpovídal odborník Ing. Petr Veleba ze společnosti Wienerberger.

Na našich stránkách proběhla on-line diskuse

Výstavba rodinného domu obvykle znamená celoživotní investici. Právě proto je nutné se zajímat o to, abychom svoje peníze investovali rozumně a získali kvalitní bydlení. K velmi ceněným typům staveb přitom patří právě domy z cihel.

Díky moderním technologiím a různým službám firem lze dnes získat kvalitní bydlení a přitom výrazně ušetřit. Na možnosti, které lze využít v případě cihlového systému POROTHERM, se můžete zeptat ing. Petra Veleby ze společnosti Wienerberger.

Na co například se můžete zeptat:

Zdění s pěnou DRYFIX. Hrubá stavba hotová do týdne. Na co si dát při stavění pozor. Průkaz PENB. Pasivní dům z cihel i bez zateplení zdiva. Bezplatná pomoc při založení stavby. Zateplování zdiva. Zjištění nákladů na stavbu. Zelená úsporám i při úpravách stávajícího bydlení. Zdění i za mrazu. Cihly s minerální vatou. Stavba bez nutnosti dodatečeného zateplení......

Ing. Petr Veleba

Má bohaté zkušenosti v oblasti stavebních materiálů, stavebních technologií a projektování. Zabývá se také tématikou energetické náročnosti budov. Ptát se ho proto lze na vše související se stavbou, stavebními materiály, moderními stavebními technologiemi i se službami, které mohou výstavbu vašeho domu urychlit, zjednodušit a také zlevnit.

Publikováno: 15. 9. 2011, Autor: Wienerberger (text a foto), Denisa (text), Profil autora: Redakce