reklama

Vybrané dekory podlahových krytin se slevou

Již více než rok si pro kvalitní podlahové krytiny můžeme zajít do specializované maloobchodní sítě s podlahovými krytinami 1 FLOOR. V sortimentu najdeme krásné vícevrstvé dřevěné krytiny švédské výroby Kährs, německé značky Bauwerk či od holandského výrobce Solidfloor.

Vybrané dekory podlahových krytin se slevou

Vybírat lze dále z laminátových krytin Witex, přírodního Marmolea Click firmy Forbo Flooring, oblíbených vinylových podlah DesignLine od Windmöller Flooring či z PVC Tarkett. V nabídce však nechybí ani dvě exkluzivní kolekce dřevěných krytin Kährs a laminátových podlah Witex, které jsou k dostání výhradně u prodejců sítě 1 FLOOR. A právě dekory z těchto dvou exkluzivních kolekcí bude při příležitosti ročního výročí sítě možné v průběhu celého října 2011 pořídit s 15% slevou. Stačí v termínu 1. – 31. 10. 2011 navštívit některou z padesáti prodejen 1 FLOOR v ČR anebo dvaceti poboček na Slovensku a vybrat si z dekorů zařazených do této akce.

1 FLOOR: vybrané dekory podlahových krytin se slevou
1 FLOOR: vybrané dekory podlahových krytin se slevou
1 FLOOR: vybrané dekory podlahových krytin se slevou
1 FLOOR: vybrané dekory podlahových krytin se slevou

Vícevrstvé dřevěné krytiny

Podlahové krytiny švédského výrobce Kährs se pro stabilní konstrukci a dokonale propracované dekory s prvky ruční řemeslné výroby řadí mezi špičku v sortimentu vícevrstvých dřevěných krytin. Nejinak je tomu u exkluzivní kolekce Kährs pro 1 FLOOR se sedmi dekory z dubu a jedním z ořechu. Lamelové vzory nabízejí světlé i tmavší odstíny, výrazný je například sněhově bílý dekor Dub Dome, prvky exotiky v sobě nese dekor Ořech Statue, hledáte-li tmavý odstín, pak vás jistě zaujme Dub Castle i Dub Gate. Lze vybírat z lakovaných a olejovaných dekorů s kartáčovaným, mořeným či kouřovým povrchem. Vzhled palubek, mezi nimiž najdete jak 15mm, tak užší 7mm varianty, zdokonalují mikro zkosené hrany. Krytiny jsou z výroby vybaveny zámkovým spojem Woodloc® pro pokládku plovoucím způsobem.

Vícevrstvé dřevěné krytiny
Vícevrstvé dřevěné krytiny
Vícevrstvé dřevěné krytiny
Vícevrstvé dřevěné krytiny

Odolné podlahoviny Witex

Aktuální novinkou sítě 1 FLOOR je kolekce plovoucích laminátových podlah Witex, kterou tento německý výrobce připravil výhradně pro prodejny maloobchodní sítě 1 FLOOR. Kolekce zahrnuje sedm jednolamelových palubek v dekoru dřeva. Světlé až středně tmavé odstíny čistého i rustikálního dekoru dřevin dub, ořech a cypřiš zvýrazňuje matný strukturovaný povrch palubek. Lamely o rozměrech 1280 x 192 x 9 mm jsou vhodné pro pokládku i v silně namáhaných soukromých prostorách. Součástí krytiny je speciální protihluková podložka Noise Reduct Basic. Při použití PE fólie lze krytinu umístit na podlahové vytápění.

Více informací o obou exkluzivních kolekcích najdete na www.1floor.eu.

Odolné podlahoviny Witex
Odolné podlahoviny Witex

O síti 1 FLOOR

Maloobchodní síť 1 FLOOR od svého založení v roce 2010 sdružuje celkem 70 specializovaných prodejen, které zákazníkům garantují ucelenou nabídku kvalitního sortimentu v oblasti podlahových krytin včetně záruky odborného poradenství. Vybírat lze z kolekcí vícevrstvých dřevěných krytin od švédského výrobce Kährs, dvouvrstvých dřevěných parket Bauwerk, dřevěných krytin od holandského výrobce Solidfloor, laminátových a vinylových krytin od německého Witexu, oblíbené vinylové krytiny DesignLine od Windmöller Flooring, designového PVC Tarkett anebo z dekorů přírodního Marmolea Click od firmy Forbo Flooring. Prodejny zákazníkům nabízejí servis v podobě pokládky a dlouhodobé údržby krytin.

Publikováno: 29. 9. 2011, Autor: 1 FLOOR (text + foto), Profil autora: Redakce