reklama

Vánoční dárek i pomocník

Každý spotřebič se vyvíjí a nejinak je tomu i u mikrovlnných trub. Ty už dávno nejsou dobré jen k ohřívání. Dnešní multifunkční trouby si hravě poradí s vánočním cukrovím, v páře připraví rybu a neodradí je ani příprava polévky. Navíc, nové trouby z limitované edice MAX se budou pod vánočním stromkem pěkně vyjímat, a to nejen díky svým jedinečným barevným provedením – metalická kávová, měsíční kámen a bronzová.

Vánoční dárek i pomocník

Mikrovlnné trouby MAX byly vždy módními ikonami, protože pro zvýšení výkonu využívají kombinaci designu a technologie. Nový vzhled mikrovlnné trouby MAX znamená “Myslet kulatě”. Kulatá, chytrá a mladá mikrovlnná trouba v sobě spojuje materiály špičkové kvality, elegantní design, inteligentní funkce a vysoký výkon. Nový spotřebič MAX je dekorativním předmětem, který s potěšením používáte a na který je radost hledět. Potěší oko i chuťové buňky milovníků kuchyňského designu.

Mikrovlnné trouby MAX
Mikrovlnné trouby MAX
Mikrovlnné trouby MAX
Mikrovlnné trouby MAX

Nová trouba Whirlpool Max 109 je unikátní svými barvami - metalická kávová, měsíční kámen a bronzová – to jsou novinky v barevnosti multifunkčních trub. Charakteristickým rozlišovacím znakem je také kulatý design, díky kterému lze spotřebič umístit kamkoliv, krásně zapadne i do rohů.

Ve výbavě nechybí chytré funkce, při jejichž používání se mění barevné podsvícení LED systému: bílá, zelená, červená a modrá světla, tyto různé barvy jdou ruku v ruce s různými funkcemi vaření. Osvětlení okolí LED pod tělem mikrovlnné trouby odráží světlo na povrch pod ním a vytváří tak různě zbarvený svit pro každou funkci a zdůrazní tak funkci vaření, která je právě používána, takže displej je vždy snadno čitelný.

Mikrovlnné trouby MAX
Mikrovlnné trouby MAX
Mikrovlnné trouby MAX
Mikrovlnné trouby MAX

Nejen pro milovníky zdravé stravy je určena nejmodernější funkce vaření v páře Steam, díky zapékání Crisp pohodlně upečete vánoční cukroví či roastbeef. A nechybí ani Jet Defrost, rychlé a rovnoměrné rozmrazování díky 3D systému distribuce mikrovln. Díky nápaditému designu mikrovlnná trouba MAX nabízí otočný talíř o průměru 28 cm, ale v kuchyni zabere jen minimum místa.

Linecké cukroví

Linecké cukroví
Linecké cukroví

  • 300 g hladké mouky
  • 100 g moučkového cukru
  • 200 g másla
  • 2 ks žloutku
  • marmeláda
  • vanilkový cukr, moučkový cukr na obalení
    • Hladkou mouku prosejeme, přidáme změklé máslo, cukr ušlehaný se žloutky a vypracujeme těsto a dáme do chladničky. Po vychladnutí rozválíme a vykrájíme linecké cukroví. Pečeme na vymazaném a moukou vysypaném talíři Crisp asi 4 minuty s funkcí Crisp. Po upečení potřeme marmeládou a obalíme v moučkovém a vanilkovém cukru.

Whirlpool Corporation slaví 100 let

Společnost Whirlpool Corporation byla založena 11. listopadu 1911 a po celé století ovlivňovala domácnosti a naše životy. Společnost je řízena motem, že každá rodina potřebuje pohodlné místo pro život, a proto se snaží vyvíjet co nejlepší technologie, aby zjednodušila a zpříjemnila vaření či úklid. Společnost Whirlpool Corporation je předním světovým výrobcem a dodavatelem hlavních domácích spotřebičů s ročními tržbami přes 17 miliard dolarů (2009), více než 67 tisíci zaměstnanci a 67 výrobními a technologickými výzkumnými středisky po celém světě. Společnost prodává spotřebiče značek Whirlpool, Maytag, KitchenAid, Jenn-Air, Amana, Brastemp, Consul, Bauknecht a spotřebiče dalších hlavních značek zákazníkům prakticky ve všech zemích světa. Centrum společnosti Whirlpool pro Evropu se nachází ve městě Comerio (VA) v Itálii. Další informace o společnosti najdete na webových stránkách www.whirlpoolcorp.com, www.whirlpool.eu, www.whirlpool.cz.

Publikováno: 10. 12. 2011, Autor: Whirlpool (tisková zpráva), Profil autora: Redakce