reklama

Psychiatrická léčebna v Bohnicích ožila barvami

Zástupci značky Dulux pokračují v realizaci Let´s Colour v České republice. Projekt, který byl v minulosti realizován například ve slumech v brazilském Rio de Janeiru nebo v Indii, Londýně a Paříži, si klade za cíl úpravu nevzhledných, zašlých a šedivých částí města, a zároveň vnesení energie a barvy do našich životů.

Psychiatrická léčebna v Bohnicích ožila barvami

Vhodné prostory pro realizaci projektu Let´s Colour hledali zástupci společnosti AkzoNobel také v České republice. Rozhodli se přijít s ideou oživení psychiatrické léčebny v Bohnicích. Zástupci areálu, který byl postaven už v roce 1909, nabídku s radostí přijali a poskytli jednu z budov, jež by měla být v budoucnu použita jako místo pro integraci klientů do „normálního“ života.

Psychiatrická léčebna v Bohnicích ožila barvami
Psychiatrická léčebna v Bohnicích ožila barvami

Společnost AkzoNobel, největší světový výrobce barev a nátěrových hmot, letos také uspořádala soutěž Let´s Colour, ve které mohli lidé nominovat vlastní návrhy prostor, jenž by mohly být barevně zvelebeny. Vítězné návrhy pak byly vyhlášeny u příležitosti ukončení výstavy Colour Passion.

V souladu s firemní strategií klade AkzoNobel velký důraz na realizaci společensky odpovědných aktivit. Nejedná se tedy o akci, která by měla jednorázový charakter. Projekt Let´s Colour bude i v budoucnu pokračovat jak v České republice, tak na Slovensku.

www.akzonobel.com

Publikováno: 12. 12. 2011, Autor: AkzoNobel (tisková zpráva)