reklama

Společnost LB Cemix zve k účasti na vzdělávacích seminářích

Společnost LB Cemix na počátku roku 2012 zahajuje vlastní bezplatný vzdělávací program nazvaný „Cemix škola“ určený zejména pro odbornou veřejnost. Rozšiřuje tak své předchozí školící aktivity, mezi které patřila pravidelná účast zástupců firmy coby hostujících školitelů na konferencích a seminářích pro odborníky z oblasti stavebnin a jejich prodeje.

Společnost LB Cemix zve k účasti na vzdělávacích seminářích

V rámci Cemix školy bude účastníkům prezentován sortiment firmy a technologické postupy včetně praktických ukázek s využitím materiálů Cemix. Jednotlivá školení budou v závislosti na konkrétních tématech zaměřena na pracovníky v oboru prodeje stavebnin, na zaměstnance realizačních firem, ale také na architekty a projektanty. Cílem projektu je poskytnout široké spektrum informací, pomoci tak co nejlépe využívat vlastností materiálů Cemix v praxi a zvýšit výslednou kvalitu stavebního díla ke spokojenosti zákazníků. Každý účastník vzdělávacího programu navíc obdrží certifikát o absolvovaném proškolení.

Společnost LB Cemix zve k účasti v Cemix škole
Společnost LB Cemix zve k účasti v Cemix škole

Termíny, místa konání a jednotlivá témata jsou již nyní dostupná na www.cemix.cz v sekci Cemix škola. Na uvedené stránce je rovněž k dispozici jednoduchý online formulář pro snadnou rezervaci volných míst.

Společnost LB Cemix, s.r.o. patří mezi přední výrobce stavebních hmot a dodavatele certifikovaných zateplovacích systémů. Je jedním z prvních výrobců suchých omítkových a maltových směsí v České republice a na českém stavebním trhu působí již dvacet let. Svou produkci nabízí pod tradiční a dlouhodobě zavedenou značkou Cemix, známou v rámci celého středoevropského trhu.

Více informací naleznete na www.cemix.cz.

Publikováno: 8. 1. 2012, Autor: LB Cemix, s.r.o. (tisková zpráva), Profil autora: Redakce