reklama

Nechte promluvit dekorativní panely…

Z obyčejného interiéru lze udělat neobyčejný jako mávnutím kouzelného proutku. Jak to provést? Velmi jednoduše - použijte k tomu atraktivní dekorativní panely, které už se o všechno postarají…

Nechte promluvit dekorativní panely…

Dekorativní panely jsou dalším způsobem, jak příjemně oživit nebo designově sladit jednotlivé místnosti ve vašem interiéru. Směle je můžeme považovat za kouzelný prvek, který je geniálně krásný a přitom velmi důmyslný pro vlastní montáž kdekoliv ve vašem domě či bytě. Tělo panelu tvoří velmi kvalitní MDF deska o tloušťce 18 mm, na kterou lze aplikovat doporučenou povrchovou folii. Velkou výhodou jsou rozměry, ve kterých lze tyto panely pořídit. Svou krásu mohou naplno projevit ve velikosti až 1200x2500 mm.

Nechte promluvit dekorativní panely…
Nechte promluvit dekorativní panely…

Do čeho lze panel obléknout?

Díky rozmanitosti barevného provedení povrchových folií lze panely snadno sladit s každým nábytkem nebo preferovaným interiérovým stylem. Milujete vše moderní? Sáhněte po atraktivní fólii ve vysokém lesku. Z nabídky si však s přehledem vyberou i ti konzervativnější z vás. Naprostým hitem je pak plastické frézování, které ve spojení s vybraným odstínem fólie rozehraje doslova designový koncert. Ať už sáhnete po ladných vlnkách, jemném dekoru nebo motivu, který připomíná včelí plástve, vždy pro svůj interiér vyberete nadčasový prvek.

Do čeho lze panel obléknout?
Do čeho lze panel obléknout?

Kam s nimi?

Panely Trachea mají širokou škálu využití, a to jak pro soukromé, tak i komerční prostory. Jsou vhodné k obložení prostoru mezi horní a spodní částí kuchyňské linky, nebo jako dekorativní panel za televizi či výplň dveří vestavěné skříně. Dekorativní panel však může také převzít funkci šatníkové odkládací stěny. Vaše představy ovšem nezklamou ani tehdy, když je použijete coby pohledové stěny kuchyňského ostrůvku nebo baru. Jednoznačně dobrou volbou však také bude jejich umístění do haly nebo předsíně jako solitérní výtvarný prvek.

Více informací naleznete na www.trachea.cz.

Publikováno: 27. 1. 2012, Autor: TRACHEA, s.r.o. (text a foto), Profil autora: Redakce