reklama

Zahrádkář č. 3/2012

Březnové číslo Zahrádkáře vás zavede do ekologicky vyvážené Přírodní zahrady, připomene vše, co je v březnu potřebné dělat. Naučí vás pěstovat maliny, ranou zeleninu, saláty, hlívu, melouny, množit révu, řezat hrušně, poznávat choroby, škůdce a mnoho dalšího.

Zahrádkář č. 3/2012

Zahrádkářka pomůže překonat jarní nedostatek vitaminů, ukáže něco z malé školy floristiky a mnohé další.

Z obsahu Zahrádkáře:

Zahrada - prostor pro celou rodinu, Na svatého Řehoře – fejeton V. Větvičky, Kalendárium – zahrada v březnu, Pěstujme maliník trochu jinak II., Řez nízkokmenů hrušní 10, Zkuste letos melouny, Množení révy z řízků, Zahradníkem v malém III., Saláty ledové a římské, Pěstování různých druhů hlívy, Nové exotické bylinky, Květina Vriesea, Okrasné česneky, Řez okrasných dřevin – jasmín, Eustoma – zvonek z Texasu, Arboretum Jablunkov, Březnové slunce – A. Zárybnická, Za moravskou slivovicí, Přikrmování ptáků, Hmyz na zahradě – brouci I., Zdravotní problémy maliníku, Choroby a škůdci narcisu, Odpovídá rostlinolékař J. Rod, Zeptali jste se V. Větvičky, Alergenní rostliny I., Zahrádkářské akce (+křížovka o ceny, soutěž v Litoměřících,…).

Z obsahu Zahrádkářky:

Z obsahu Zahrádkářky:
Z obsahu Zahrádkářky:

Florentýna v kuchyni (Pečená zimní zelenina), Jarní nedostatek vitaminů a tradiční recepty, Sladké byliny, Jednoduchá kytice navysoko, Jidášovy penízky, Skeletování rostlin, Nechte děti, aby se při zdobení vajec vyřádily.

Předplatitelé s tímto číslem dostanou salát Medimo a Knihovničku Orchideje. V časopise najdete objednávku, můžete si časopis (automaticky i s přílohami) doobjednat i zpětně, s heslem Český Kutil. Příští číslo vychází 26. března 2012.

Vše o časopice a předplatném najdete na www.zahradkar.org

Publikováno: 1. 3. 2012, Autor: Časopis Zahrádkář, Profil autora: Redakce

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.