reklama

Kores hledá tým

Společnost Kores Praha, tradiční výrobce kvalitních kancelářských a školních potřeb, odstartovala 1. února 2012 soutěž pro sportovní týmy, z nichž ten nejlepší získá sponzorství v hodnotě 50 000 Kč. Jakýkoliv amatérský sportovní tým, který se skládá ze dvou a více členů, může na soutěžních webových stránkách plnit úkoly a bojovat tak o dotaci na rozvoj. Vše podstatné se odehrává od 1. února do začátku června 2012 na www.hledametym.cz. V tuto chvíli je přihlášeno již více než 230 týmů.

Kores hledá tým

Soutěžit může každý amatérský tým, který se zaregistruje na Hledametym.cz. Od družstva fotbalistů, přes kamarády hrající petanque či oddíl pěstující orientační běh třeba až po taneční páry. Na základě registrace získá tým vlastní profil. V průběhu soutěže týmy plní nejrůznější bodově ohodnocené úkoly. Tým s nejvyšším součtem bodů vyhraje první cenu – sponzorství ve výši 50 000 Kč od firmy Kores Praha.

Soutěž od Kores
Soutěž od Kores
Soutěž od Kores
Soutěž od Kores

Jedinou nutnou podmínkou je, aby sportovní tým byl amatérský – tedy, aby se jeho členové sportem neživili. Nevadí, když budete parta kamarádů, kteří si o víkendu chodí zahrát šipky nebo bowling. Může se registrovat i třída ze základní, střední či vysoké školy, pokud spolužáky spojuje záliba v nějaké sportovní disciplíně. Rozhodující bude, jak populární a zajímavý profil si tým vytvoří. Přidávejte fotky, videa, komentáře nebo blogujte. Čím bláznivější a nápaditější váš profil bude, tím lépe pro vás. A nezapomínejte, že pro výhru je třeba mít co nejvíce bodů.

Soutěž od Kores
Soutěž od Kores
Soutěž od Kores
Soutěž od Kores

Publikováno: 8. 3. 2012, Autor: Kores (tisková zpráva), Profil autora: Redakce