reklama

Zkroťte vlhkost ve svém bytě

Ve spolupráci s naším dlouholetým partnerem, firmou Z-trade, jsme pro vás připravili soutěž, ve které budete mít možnost získat jeden z deseti pohlcovačů vlhkosti. S tímto pohlcovačem se zaručeně zbavíte přebytečné vlhkosti v bytě, domě či na chalupě.

Zkroťte vlhkost ve svém bytě

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně natři soutěžní otázky. Poté budete zařazeni do losování o deset pohlcovačů vlhkosti Z-trade.

Při vyplňování soutěžního formuláře připojte také své jméno, příjmení, ulici s popisným číslem, obec, PSČ a e-mailovou adresu.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Odpovědi na níže uvedené otázky naleznete na www.bison-airmax.cz/cs.

Ceny, o které soutěžíte

Firma Z-trade věnovala do soutěže celkem deset pohlcovačů vlhkosti s náplní 450 g + 1x náplň s vůní levandule v hodnotě 300 korun.

Granulát pohlcovače vlhkosti ze vzduchu absorbuje nadbytečnou vlhkost. Krystalky se nasáváním vlhkosti postupně rozpouští. Pohlcená vlhkost je odváděna do nádobky a patentovaný uzávěr ji už nepropustí zpět. Pohlcovač tak zamezuje vzniku plísní, skvrn a korozí. Pracuje po celý rok, je hospodárný a dá se znovu naplnit.

Ceny, o které soutěžíte
Ceny, o které soutěžíte
Ceny, o které soutěžíte
Ceny, o které soutěžíte

Termíny soutěže

Start: 12. 3. 2012Uzávěrka: 12. 4. 2012Slosování výherců: 17. 4. 2012Zveřejnění výherců: 19. 4. 2012Odeslání cen: nejpozději do 31. 5. 2012

Podmínky soutěže o pohlcovače vlhkosti Z-trade

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, firmy Z-trade a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhry nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou firmy Z-trade.
  • Po slosování budou ceny výhercům odeslány poštou.
  • Ceny odesílá firma Z-trade.

Informace o partnerovi soutěže

Z-TRADE je česká společnost působící na trhu od roku 1992. Obchodní aktivity zahrnují distribuci svíček renomovaných světových výrobců, distribuci lepidel předních světových značek a v poslední době také distribuci odvlhčovačů.

V lepidlech již řadu let působí jako oficiální zástupce několika zahraničních firem. Je to například výhradní zastoupení singapurské firmy ALTECO, distributor nizozemského producenta lepidel a pohlcovačů vlhkosti BISON a německé firmy UHU. Na český trh dodává i novou řadu vlastních lepidel SAMSON.

Více informací naleznete na www.ztrade.cz.

Publikováno: 12. 3. 2012, Autor: Erika (text), Z-trade (text a foto) , Profil autora: Redakce