reklama

Stavíte? Rekonstruujete? Zařizujete interiér?

// Navštivte Stavební veletrhy Brno a veletrh MOBITEX, které opět po roce přináší přehlídku aktuálních trendů a novinek ze světa stavebnictví a vybavení interiéru. Veletrhy se konají od 24. do 28. dubna na brněnském výstavišti.

Stavíte? Rekonstruujete? Zařizujete interiér?

Úspory nejen peněz, ale i energií

Jedině se Stavebními veletrhy Brno získáte ucelený přehled o možných úsporách nejen peněz, ale i energií při stavbě či provozu budovy. Tato stále aktuální problematika se týká oblasti stavebních materiálů, vytápěcí techniky, oken, dveří nebo také dřevostaveb. Více informací o vystavovatelích a doprovodném programu naleznete na www.stavebniveletrhybrno.cz.

Nezávislá poradenská centra jsou tu pro Vás!

Pro všechny návštěvníky jsou po celou dobu konání veletrhu připravena nezávislá odborná poradenská centra, která jsou připravena s nezávislými odbornými asociacemi a svazy. Získáte tak zaručeně správné odpovědi na všechny otázky, které se týkají vybavení interiéru, výběru kvalitního nábytku, stavebních materiálů, úspor energií a mnoha dalších oborů.

Vyberte si svoji koupelnu snů!

Tradiční součástí doprovodného programu Stavebních veletrhů Brno je návštěvnicky oblíbená anketa Koupelna snů. Návštěvník může dát svůj hlas jednomu z přihlášených exponátů formou papírových hlasovacích lístků, které jsou k dispozici na všech stáncích, kde budou vystaveny soutěžní exponáty, a také na informačních stáncích při vstupu do pavilonu P. Zde bude také možné vhodit vyplněné hlasovací lístky do připravené hlasovací schránky.

Inspirujte se na veletrhu MOBITEX

Hledáte inspiraci pro váš interiér? Navštivte projekt Inspirativní interiéry, který představuje reálnou ukázku toho, jak je možné pracovat nejen s prostorem, ale i jednotlivými exponáty vystavovatelů. Na co se můžete těšit? Na reálné ukázky plně vybavených obývacích či dětských pokojů, ložnic, kuchyní nebo i kanceláří. Inspirujte se již nyní.

Navštivte veletrhy výhodněji!

Využijte registrace na www.stavebniveletrhybrno.cz nebo na www.mobitex.cz a získejte vstupenku na Stavební veletrhy Brno a veletrh MOBITEX za zvýhodněnou cenu! Po vyplnění několika identifikačních otázek vám bude zasláno elektronické potvrzení registrace, které bude na pokladnách vyměněno za plnohodnotnou vstupenku.

Publikováno: 17. 4. 2012, Autor: BVV (text a foto), Profil autora: Redakce